Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam apja lepasszolta a...

A fiam apja lepasszolta a fiamat a volt nőjének tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Kicsit kusza a dolog. 17 éves voltam mikor született a gyerek. Az apa 20 így õ lett a gyámja. Már terhességem alatt csalt, de ezt nem tudtam. 6 hónapos volt a babám, mikor közölte, hogy elhagy, költözzek anyámhoz, mert õ mást szeret, terhes tõle a csaj, holott a lány is tudott rólunk. A gyerek nála maradt, mivel gyám, az anyja ahol laktunk sem akarta ideadni se nekem, se a fiának. Õk is összevesztek ezen, a volt anyósom nem szerette azt a csajt. Ezért albérletbe mentek pár hónap múlva. A gyereket akkor a csaj le akarta nekem passzolni, de mondtam hogy ha eddig nem adták ide, akkor kinlódjanak vele. Ez nem volt jó döntés, de nagyon sértett voltam. Az albérlet egy közeli városban volt, így nem tudtam mindig menni. Bár a két gyerek, mivel megszült közben elég sokat volt a csaj szüleinél a mi falunkban így meg tudtam látogatni. Havi egy hétvégét. És máskor is mentem hétvégen mikor tudtam. Most megtudtam hogy fél éve már nincsenek is együtt, csak nem mondta eddig senki. A fiam pedig a csajnál van. Holott a bírósági papírban az szerepel, hogy az apánál van. De ez lehetetlen is, mivel két éve kamionozik, nem is lehet a gyerekkel.megteheti valaki hogy nem nála van a kicsi, 6éves gyerek holott ez szerepel a papirokban? És ha valami baja van kell aláirs?

2014. márc. 21. 15:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Szólj a gyámügynek ebben a káoszban a legbiztosabb pont az apai nyagymama kerüljön hozzá, amúgy remélem abortusz ellenzök olvasák a kérdést.
2014. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

neked nem kell a gyerek, ezt le is írtad. nem is akarod, nem is tudod nevelni és különben is, szenvedjen vele más, hisz egy púp a hátadon, nem?

apja kamionozik és vagy nő aki neveli, eteti, ruházza, mesét olvas neki este, jó éjt puszit ad, bekötözi a sebét, éjjel virraszt vele mikor beteg és azon károgsz, hogy mit tegyél ez ellen???

intézetbe akarod dugni, nehogy azt a kis szeretetet is megkapja amit egy vérszerint idegen nőtől megkap?

25 éves vagy, tényleg az elmúlt 6 évben semmi ész nem szorult beléd? van neked szíved?

szerintem tűnj el a gyerek életéből, én még életemben nem láttam ilyen önző embert aki dacból a saját gyerekének ártani akar csak hogy megmutassa, hisz te sz rtad a spanyol viaszt, nem?

2014. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!