Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam apja lepasszolta a...

A fiam apja lepasszolta a fiamat a volt nőjének tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Kicsit kusza a dolog. 17 éves voltam mikor született a gyerek. Az apa 20 így õ lett a gyámja. Már terhességem alatt csalt, de ezt nem tudtam. 6 hónapos volt a babám, mikor közölte, hogy elhagy, költözzek anyámhoz, mert õ mást szeret, terhes tõle a csaj, holott a lány is tudott rólunk. A gyerek nála maradt, mivel gyám, az anyja ahol laktunk sem akarta ideadni se nekem, se a fiának. Õk is összevesztek ezen, a volt anyósom nem szerette azt a csajt. Ezért albérletbe mentek pár hónap múlva. A gyereket akkor a csaj le akarta nekem passzolni, de mondtam hogy ha eddig nem adták ide, akkor kinlódjanak vele. Ez nem volt jó döntés, de nagyon sértett voltam. Az albérlet egy közeli városban volt, így nem tudtam mindig menni. Bár a két gyerek, mivel megszült közben elég sokat volt a csaj szüleinél a mi falunkban így meg tudtam látogatni. Havi egy hétvégét. És máskor is mentem hétvégen mikor tudtam. Most megtudtam hogy fél éve már nincsenek is együtt, csak nem mondta eddig senki. A fiam pedig a csajnál van. Holott a bírósági papírban az szerepel, hogy az apánál van. De ez lehetetlen is, mivel két éve kamionozik, nem is lehet a gyerekkel.megteheti valaki hogy nem nála van a kicsi, 6éves gyerek holott ez szerepel a papirokban? És ha valami baja van kell aláirs?

2014. márc. 21. 15:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Azzal tennéd a legtöbbet a kisfiúért, ha eltünnél végleg az életéből. Kezdj új életet és ne zaklasd őket. Nem fizetsz, nem làtogatod normálisan, csak kellemetlenkedni jàrsz a nyakukra, amikor úri kedved épp úgy tartja. Ahelyett, hogy hálás lennél, amiért neveli valaki helyetted, még neked áll följebb.
2014. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Én szeretem õt! Lehet valódi anyai kötõdés nem alakult ki, mert kezdetben a nagyanyja csinált mindent, nekem nem hagyta, mert nem tudom. De hát nem akkor kellett volna megtanulnomv? Lehet ezért volt nagyobb a sértettségem. De azt ne mondja senki hogy ezek után nem joggal utálom az apját. Õ mitõl jobb? Kiment dolgozni, ott hagyta. A csajnak gondolom fizet gyerektartâst, hogy nála legyen a kisgyerek. És igen én is fizetek. Levonják a bérrembõl. Akkor se normális hogy egy idegen nevelje mikor az apjánál van elhelyezve. Persze mindenki azzal van ki hogy én milyenvagyok, õ meg szereti a gyereket. En nem hiszem, el lehet játszani a gondos anyát. Két szememmel láttam hogy nem adott csokit a fiamnak mondván már megette. A sajátjának odaadta. Ez vagy igaz vagy nem. A gyerek meg kèsõbb nem emlékezett mikor kérdeztem tõle.
2014. márc. 21. 16:46
 23/32 A kérdező kommentje:
Másik dolog: amikor láttam mindig az én fiam volt az apjánál, a közös a csajnál. Egyszer láttam az ölébe a kisgyereket a boltba, a sajátja akkor nem volt ott
2014. márc. 21. 16:55
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

" A gyereket akkor a csaj le akarta nekem passzolni, de mondtam hogy ha eddig nem adták ide, akkor kinlódjanak vele."

Tapsold meg magad..........:(

2014. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa szereted. Persze. Remélem sose kapod vissza a gyereket, úgy írsz róla mint egy darab kavicsról. 6 évesen már elég okos, remélem már eléggé utál is téged.
2014. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát most mi.is egy szobában vagyunk a párommal náluk. Ide nem hozhatom."


Miért? Mi egy időben szoba-konyhás lakásban éltünk a szüleimmel és a testvéremmel, de eszükben sem jutott lepasszolni minket addig máshova. Én előbb válnék meg minden vagyonomtól, mint a gyermekemtől. Ha IGAZÁN szeretnéd, hazahoztad volna rég a gyermeked.

2014. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"A gyereket akkor a csaj le akarta nekem passzolni, de mondtam hogy ha eddig nem adták ide, akkor kinlódjanak vele"


Ezt most láttam meg.

Szerintem itt lépj ki a gyerek életéből, mert eddig sem voltál anyja, ezután sem lehetsz. Ha te képes voltál ezt mondani, magyarán visszautasítottad, hogy nálad legyen a gyereked, akkor most ne zavarjon az, hogy egy másik nő tisztességgel felneveli.

Az egész történetben a gyereket sajnálom. Van egy apja, aki kamionozik, így néha látja, és van egy biológiai anyja, aki megszülte, és eldobta magától. És van egy számára vérségileg idegen nő, aki gondozza, és neveli.


Szóval miért is érdekel téged, hogy mi van a fiaddal, amikor nem vagy az anyja, csak a világra pottyantottad?

Sosem értettem, hogy nőkben hogy nem alakul ki anyai szeretet. Benned nem alakult ki sajnos egyáltalán.

2014. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi is egy szobában vagyunk két gyerekkel. Szembeköpném saját magam,ha csupán ez volna a kifogás, hogy a gyerekem végre hozzám kerüljön.
2014. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
a gyereket nem idegen neveli. NEked idegen, a gyereknek szinte az anyja. Ő volt ott mindig, amikor lázas volt, amikor elesett és fel kellett segíteni... te hol voltál? Sehol. Te vagy az idegen.
2014. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
75%
Fantasztikus szülők vagytok mindannyian, aranyom.
2014. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!