Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam apja lepasszolta a...

A fiam apja lepasszolta a fiamat a volt nőjének tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Kicsit kusza a dolog. 17 éves voltam mikor született a gyerek. Az apa 20 így õ lett a gyámja. Már terhességem alatt csalt, de ezt nem tudtam. 6 hónapos volt a babám, mikor közölte, hogy elhagy, költözzek anyámhoz, mert õ mást szeret, terhes tõle a csaj, holott a lány is tudott rólunk. A gyerek nála maradt, mivel gyám, az anyja ahol laktunk sem akarta ideadni se nekem, se a fiának. Õk is összevesztek ezen, a volt anyósom nem szerette azt a csajt. Ezért albérletbe mentek pár hónap múlva. A gyereket akkor a csaj le akarta nekem passzolni, de mondtam hogy ha eddig nem adták ide, akkor kinlódjanak vele. Ez nem volt jó döntés, de nagyon sértett voltam. Az albérlet egy közeli városban volt, így nem tudtam mindig menni. Bár a két gyerek, mivel megszült közben elég sokat volt a csaj szüleinél a mi falunkban így meg tudtam látogatni. Havi egy hétvégét. És máskor is mentem hétvégen mikor tudtam. Most megtudtam hogy fél éve már nincsenek is együtt, csak nem mondta eddig senki. A fiam pedig a csajnál van. Holott a bírósági papírban az szerepel, hogy az apánál van. De ez lehetetlen is, mivel két éve kamionozik, nem is lehet a gyerekkel.megteheti valaki hogy nem nála van a kicsi, 6éves gyerek holott ez szerepel a papirokban? És ha valami baja van kell aláirs?

2014. márc. 21. 15:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kisfiú..Mindenki úgy kezeli téged is beleértve mintha egy darab tárgy lenne.
2014. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
nem mindegy neked, hogy kinél van a gyerek ha neked úgyse kell
2014. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Én nem ugy kezelem. Õk tekintik a tulajdonuknak. A csaj anyja is azt mondta most nekem hogy az a gyerek az õ lányáê. Mikor mentem hozzajuk a gyerek miatt akkor is olyan volt.mintha õk tennének szivességet nekem
2014. márc. 21. 15:27
 4/32 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy nekem nem kell. De most nem is tudnám már hova hozni. Majd egyszer szeretnêm. Ezért is kérdezem hogy ez így szabályos e
2014. márc. 21. 15:29
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
ha ő nevelte akkor ez tulajdonképp így is van
2014. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem indítod el az igényt, hogy visszakerüljön hozzád? Már nagykorú vagy. Te gyereked. Ha nem tetszik a jelenlegi helyzet, akkor hajrá...küzdj érte és legyél végre normális anyja annak a szerencsétlen gyereknek!!!
2014. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Tehát most mi.is egy szobában vagyunk a párommal náluk. Ide nem hozhatom. Apámhoz sem költözhetünk mert nem fogadja el a páromat, és a kisgyerekhez sm kötödik mint nagypapa. Iszik is
2014. márc. 21. 15:31
 8/32 A kérdező kommentje:
Mondom az elején õ akarta lepasszolni a gyereket. Csak mártírkodik. Kôzben a sajátja a kedvenc gondolom
2014. márc. 21. 15:34
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy a sajátja a kedvenc! Bár Te is annyit mártírkodnál, amennyit az a nő, aki a Te gyerekedet neveli. Te eddig nem nagyon tetted magad oda. Kifogás van ezerrel...
2014. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
havi egy hétvégét, miközben egy faluban laktatok??? Szegény kisgyerek... erre nem mentség a sértettséged, a fiatal korod.
2014. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!