Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 felett elfogadott a szülés?

40 felett elfogadott a szülés?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 09:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Én nem szülnék negvyen felett. Valóban nagyobb a rendellenességek kockázata is,a generációs szakadékról nem is beszélve..és 40 felett az embernek már a türelme sem a régi.Önzőség ilyne idősen gyereket szülni szerintem (most jön a kövezés ).
2009. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Elfogadott de nagyon gáz. Kockázatos és a gyereknek sem jó. Egy férfi ismerősöm aki 40 évesen lett apa (nem ritka) saját maga állította hogy öreg már a gyerekhez. Most 16 és nem bírja a tempót. Papa korba van. Férfi, nem nő. Egy nő pláne az!
2009. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi az eddigi válaszokat. Nem én vagyok az illető, hanem anyum. Én is azért nem tartom jó ötletnek amit már páran leírtak előttem hogy amikor ő 60 a gyereke még csak 20 és én sem örülnék ha az anyukám 60 éves lenne. De nem akarom mondani neki hogy ezt gondolom, mert nem akarom megbántani és nincs jogom ítélkezni és dönteni efelett. Természetesen szeretni fogom a picit és nincs semmi baj ezzel csak nem tudom hogy mit hogy gondoljak teljesen.
2009. dec. 16. 19:33
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
így már azt írom, (kommented alapján)hogy 2. gyerekhez 40 éves kor nem olyan borzasztó! Örülj a kistesónak, és meg fogod látni, ha majd Te odakerülsz, hogy babát vállalsz, mennyivel könnyebb lesz minden :))
2009. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
attól is függ, hogy csak tervezi a babát, vagy már várandós is. ha az első, én lebeszélném. mg attól is függ mennyire 40 felett 41, vagy 49? mert az sem mindegy. ha inkább az ötvenhez közel, akkor nagyon kockázatos, de lehet, hogy össze sem fog jönni...:(
2009. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
17%
persze hogy! nincs még ugysem eleg down-koros es egyeb fogyatekos szar a földön!
2010. jan. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz adójának gratulálok a szép megnyilvánulásáért és az IQ szintjéért :)
2010. jan. 6. 10:23
 18/20 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló lelkileg súlyosan fogyatékosnak üzenem: 35 év alatti nők szülnek Down szindrómás babákat, mert náluk nem kötelező vizsgálni a terhesség alatt a kromoszóma rendellenességeket.


A kérdezőnek: Támogasd anyukádat, biztosan Neked is sok örömet fog okozni a kis tesó! Jó egészséget kívánok mindhármótoknak!

2010. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ameddig a nő biológiailag fogamzóképes, igen. Sőt még azon túlmenően is ha hormonkezelést kap.

Egy tanítónő kolléganőm 44 évesen(kezelések nélkül) egy egészséges kisfiút, 48-ban pedig egy kislányt hozott a világra 35 éves párjától úgy hogy már volt egy 28 éves nagy lánya is akit 17 évesen szült. Az pedig hogy beteg lehet e a baba...bárkinek lehet bármilyen korban. Dolgoztam korábban súlyos sérült gyerek között, de egyikük szülője se volt 30 nál idősebb, többek között volt köztük tanár, szülésznő, hegedű művész, egészségescentrikus csinos manöken...) Szerintem ott fent dől el.

2016. febr. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 haemorgen ***** válasza:
Ki az a hülye, aki felcsinál egy 40 feletti nőt? Én 24 éves egyetemista vagyok, és én, valamint az összes kortársam sorra kapjuk az elutasításokat, azoktól, akik pedig ELVÁRNÁK, hogy hajlandóak és képesek legyünk szükség esetén egy meddőségi klinikán egy családi ház árát kipengetni. Na, azt már nem!
2017. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!