Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyát, hogy ne...

Hogy vegyem rá anyát, hogy ne engedje ideköltözni a barátját?

Figyelt kérdés
17 vagyok, még nem költözhetek külön, de jövőre sem tudom, hogy hogyan csináljam, de muszáj lesz, mert nem akarom hátráltatni anya kapcsolatát, de nem is akarok olyan emberrel élni, aki lenéz. A lányokhoz vonzódom és mióta ő is tudja, látom a fején, hogy hányingere van tőlem és párszor ki is nyilvánította a nemtetszését irántam.
2014. márc. 18. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

Igen, akár a Te megaláztatásod árán. Tudod, anyudnak most ő a nagy Ő, az "Isten", a Valaki, te pedig CSAK a lánya. Szomorú, de ez az igazság. Szeret téged is, de a barátja az ász, stb... Hiába mondogatod anyudnak, hogy bánt, sérteget a pasi, ő most totál rózsaszín ködben van, és nem veszi észre, vagy legyint rá - a csávót mentegeti.


Ha odaköltözik - márpedig oda fog -, próbálj vele beszélgetni, hátha kicsit normalizálódik a helyzet, a hozzáállása (megsúgom: 99%, hogy nem fog). Nem neked kell vele élned, vonulj külön (szobádba), mikor egy légtében vagytok, légy udvarias, sz.rd le, mit mond (ha képes vagy rá, hidd el, neked lesz könnyebb), aztán ha van lehetőséged olyan suliba menj tovább, ahol kolis/albis lehetsz.


Nekünk uez volt a szitu. Elköltöztünk apa "szent" barátnőjéékhez, és a csaj három év alatt elérte, hogy majdnem meghaltam miatta (folyton megalázott, bántott, mindenért én voltam a hibás, stb.). Persze soha nem apa előtt, vagy, ha igen, úgy csavarta a szót, hogy apának ne tűnjön fel, hogy bánt (bár ő amúgy is vak volt a szerelemtől)...

Hat évig laktam ott (elköltözni addig nem volt lehetőségem), depresszió, anorexia, bulimia, öngyilkossági gondolatok... soha nem leszek már az az életvidám, kaja- és mozgásszerelmes lány, aki 18 évesen voltam, egy életre sikerült tönkre tennie.


Szurkolok, hogy te megúszd!

2014. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Azért szép kis szülő az is aki hagyja, hogy a gyerekét gyötörje a párja a szerelem miatt. Kérdező beszéld meg anyuddal, ezt az egészet normális szülő ilyen helyzetben nem a pasinak ad igazat.
2014. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kérdező nem aktív felhasználó, de azért megírom a válaszom.

Ha a pasi megmondja udvariasan, hogy "nem helyénvaló", akkor én közölném vele, hogy "anyám pasijának sem helyénvaló beleszólni az én szexuális életembe". Ennyiből vennie kéne a lapot.

2018. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!