Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam anyu barátját,...

Megbántottam anyu barátját, hogyan béküljek ki vele? SOS

Figyelt kérdés

2 éve elváltak a szüleim mert anyu szerelmes lett egy másik emberbe, akivel most együtt lakunk..nem tett még nekem semmi rosszat, de hétfőn összevesztünk és azóta nem szól hozzám..

azt mondtam neki, h miatta váltak el anyuék és sosem fogom szeretni, erre ő mondta hogy "oké, akkor nézz levegőnek" láttam rajta, h mérges lett és azóta nem szólt hozzám. Nem az, hogy utálom csak nehéz megszeretnem, mert sokkal idősebb anyunál és olyan fura néha..

Ki szeretnék vele békülni, mert azóta nagyon lelkiismeretfurdalásom van, kérlek segítsetek!!!!

13/L


2013. febr. 14. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nyugodtnak látod, otthon vagytok, menj oda hozzá és mond meg neki, hogy "sajnálom,amit mondtam, beszélgessünk és ismerjük meg egymást jobban!" Meglátod, milyen pozitív reakciót kapsz! Menni fog, csak akarnod kell! Talán egy tök jó fej pasi, csak még nem adtál neki esélyt! És mennyivel szebb lenne az élet otthon, ha barátok lennétek! :)
2013. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd anyukádnál, és kérd, hogy segítsen erröl beszélni a barátjával.

De tényleg nem lehet rossz ember ha ilyet mondott. :D ez szerintem még vicces is, és okos emberre vall, hogy nem áll le téged szidni, hanem inkább rádhagyja, gondolom ö is szeret téged.

2013. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki azt amit ide is leírtál, hogy nem akartad megbántani és nem utálod. Csak a pillanat hevében mondtál butaságot amit már megbántál. :)
2013. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is először mondd meg anyukádnak, hogy nem akartad megbántani a párját és szeretnél vele kibékülni. Nyilván anyukád barátja is tisztában van azzal, hogy nehéz neked ez az egész szituáció és neki is jobb lenne, ha nem volnátok fasírtban. Szóval kezdeményezz békülést, kérj bocsánatot és mondd el neki, hogy nem utálod, csak szomorú vagy, amiért elváltak a szüleid és még nem barátkoztál meg ezzel az egésszel. Meg fogja érteni. Nem kell őt úgy szeretned, mint az apukádat, hisz nem az apukád, ezt nem várja el tőled senki. Az is elég, ha elfogadod édesanyád döntését és vele együtt a barátját.
2013. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy keveset van itthon, akkor ér haza, mikor én már alszom, délelőtt meg suliban vagyok..az a baj, h úgy érzem tök rideg velem állandóan egyszer hallottam, h azt mondta anyunak, h nem tud velem mit kezdeni, neki nincs gyereke pedig már 45..
2013. febr. 14. 14:11
 6/12 anonim ***** válasza:
ez most neki is nagyon új, te most kamaszodsz.. esetleg kellene több közös program, hogy megismerjétek egymást.
2013. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nem tud veled mit kezdeni, ha nincs gyereke. Kérdezd meg, miyen filmek érdeklik, menjetek moziba, ha van hobbija, segíthetsz neki, te is neked, érdeklődj, hogy mik történtek vele, ha látja, hogy nyitsz felé, könnyebb lesz. Neked is.
2013. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyiss felé. Csináljatok közös programot. Menjetek el pizzázni együtt, moziba, szórakozni akárhová a hétvégén, hármasban, beszélgess vele! JAvasolj te programot, és kérd őket, hogy beszéljetek! CSodákra képes a beszéd! Meglátod! Nyiss!
2013. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze? Tényleg próbálj meg vele barátkozni, nem lehet annyira rossz ember, látod még csak nem is sértett meg, mikor összevesztetek.
2013. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tudom, h nem rossz ember, jófej végül is, csak bennem van egy olyan rossz érzés hogy vele csalta anyukám hónapokig apát és azóta minden más lett.. úgy érzem, hogy csak anyut akarta én meg teher vagyok itt.
2013. febr. 14. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!