Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam anyu barátját,...

Megbántottam anyu barátját, hogyan béküljek ki vele? SOS

Figyelt kérdés

2 éve elváltak a szüleim mert anyu szerelmes lett egy másik emberbe, akivel most együtt lakunk..nem tett még nekem semmi rosszat, de hétfőn összevesztünk és azóta nem szól hozzám..

azt mondtam neki, h miatta váltak el anyuék és sosem fogom szeretni, erre ő mondta hogy "oké, akkor nézz levegőnek" láttam rajta, h mérges lett és azóta nem szólt hozzám. Nem az, hogy utálom csak nehéz megszeretnem, mert sokkal idősebb anyunál és olyan fura néha..

Ki szeretnék vele békülni, mert azóta nagyon lelkiismeretfurdalásom van, kérlek segítsetek!!!!

13/L


2013. febr. 14. 13:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
azon vesztünk össze, hogy hétfőn nem volt itthon anyu délután, én tanultam, a barátja meg ült a nappaliban és tök ideges volt valamiért. Van egy kutyája bent a lakásban és játszottam vele, ő meg rám szólt, h szétmegy a feje, légyszí hagyjam már abba és tök rosszul esett, mert csak annyit csináltam, h megsimogattam a kutyát de olyan durván nézett rám azt hittem megöl.
2013. febr. 14. 14:50
 12/12 anonim ***** válasza:
7végén nem dolgozik,te nem vagy suliba. Akkor megmondhatod neki h sajnálod amit mondtál.
2013. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!