Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok kb.1millióval többet...

Adnátok kb.1millióval többet egy házért, hogy a gyereketek apja mellé költözzetek?

Figyelt kérdés
A másik ház ami bejön 20 perc sêta. Megosztott a felügyelet, így jó lenne. A kapcsolatunk baráti. A völegényem hajlik a szomszéd ház felé, én nem tudom. Kocsiba is berakhatnánk ezt a pénzt.
2014. márc. 8. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
20 perc seta az kb 1 km. Ennyi kulonbsegert nem adnek tobbet egymillioval, kiveve ha sokkal jobb a haz?
2014. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Én közvetlen mellé nem költöznék, ha olcsóbb lenne akkor se.
2014. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
20 perc séta egészséges.
2014. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Igen.
2014. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A házak kb. Egyformák. Annyi, hogy a szomszédos ház kertje szebb, régebbiek, nagyobbak a fák, bokrok. A másik 5 éve volt parkosítva. Szòval a régi kertes , drágább hangulatosabb
2014. márc. 8. 20:15
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem. 20 perc séta nem sok, jobb a békesség bármi is történjen.
2014. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
20perc séta.
2014. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
nem, és nem is szeretnék közvetlen a volt párom mellé költözni..
2014. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom szülei oldották meg úgy, hogy először ugyanabba a házba, majd amikor költözni kellett, kb. 5 perc sétára költöztek. Neki így gyerekkorában nem kellett szenvednie attól, hogy egyik szülőjét nem láthatta, csak bizonyos napokon, akár minden nap találkozhatott mindkettejükkel. A gyerek szempontjából a 20perc is kényelmetlen lehet, és ez rányomhatja a bélyegét a szülőkkel való kapcsolatára, így az egész életére.

Én, szintén elvált szülők gyereke, aki az apját költözés miatt csak 1-2 havonta láthatta, azt mondom, hogy ha nincs vita köztetek, és valóban baráti, akkor a gyerek érdekében nekem megérne 1 millió forintot (de nem tudom, hogy titeket ez mennyire terhelne meg)

2014. márc. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy millióval kevesebb lenne, akkor gondolkodnék el..

Szerintem ez a 20 perc séta pont az am odeális távolság lehet..

Nem vagytok egymás szájában, de elég közel van

2014. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!