Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok kb.1millióval többet...

Adnátok kb.1millióval többet egy házért, hogy a gyereketek apja mellé költözzetek?

Figyelt kérdés
A másik ház ami bejön 20 perc sêta. Megosztott a felügyelet, így jó lenne. A kapcsolatunk baráti. A völegényem hajlik a szomszéd ház felé, én nem tudom. Kocsiba is berakhatnánk ezt a pénzt.
2014. márc. 8. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
20 perc séta kényelmetlen? oh. akkor majd felpattan a gyerek a rollerjára vagy a kerékpárjára.. (jo tudom, én már csak ilyen elavult nézeteket vallok 28 évesen :D, de mi falun laktunk és az iskola 30 percre volt tölünk, sose volt probléma 30 perc gyaloglásbol, illetve fel se merült bennünk, hogy ez sok lenne...)
2014. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze, 20 perc séta semmi, de a "kényelmetlenség" alatt azt értettem, hogy nem fog csak úgy átugrani, mint mondjuk akkor, amikor egymás mellett laknak. Más az a gyerek fejlődésében, amikor bármikor átmehet a másik szülőhöz, akár mondjuk pizsamában is...
2014. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10- es vagyok..


Nem tudom mennyi idős a gyerek, de nekünk minden nap 15-20 perc séta volt a suli, 10 perc séta az ovi..

Sőt volt amikor hazamentünk ebédelni, és mentünk vossza a szakkörre..

Igaz nem nagy településen, de ezt 7 éves korunktól teljesen egyedül, szülők nélkül tettük meg..

20 perc séta tényleg nem sok:)

Plusz bicóval pedg 5 -8 perc ugyanaz:)


Hiába baráti a viszony, ennyi távolság szerintem midenkitől jó ha van, plusz drágább is lenne egy nem jobb ház.. Nm az van hogy 20 km-el arrébb lenne..

2014. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!