Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Hogy reagálná...

Ti mit tennétek? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
22 èves vagyok van egy párom, köpni nyelni nem tudtam mikor elmondta, hogy van egy lánya az előző kapcsolatából ès 8 èvet letagadott az èletkorából megismerkedésünkkor( 33-mat mondott, 41 éves), csak előbb nem merte elmondani, mert fèlt, hogy elveszít címszóval.Most csak azèrt mondta el, mert már mindegy hogy vele maradok vagy sem vagy ennyire biztos a dolgában? Köpni nyelni nem tudok, de időt kèrtem, hogy eldöntsem-e akarom ezt így vagy sem.

2014. márc. 5. 14:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
92%

ó ezt más férfiak is használják

megvárják, amíg az ember egy cseppnyit beléjük szeret, akkor mondanak el dolgokat.

igen, amikor már biztosak magukban, hogy úgy sem lépsz le


ismerősnek így adta elő a szerelme, hogy van már két gyereke előző kapcsolatából, addig meg letagadta őket.

ugyanez volt az indok, hogy nem merte megmondani, mert akkor biztos nem foglalkozott volna vele a lány.


lúzerek az ilyenek.

2014. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
48%
Nekem azon is megakadt a szemem, hogy mindegy,hogy elhagyod-e vagy sem...
2014. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a koraval meg nagy gond nem is lenne ha jol erezted magad vele mind1 h hany eves. De hogy ismered 2 eve, 4 honapka kapcsolatban vagytok es nem tudtad h van egy gyereke nagyszeru apuka lehet... menekulj szerintem
2014. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
68%
Én tuti kiakadnék, magamat ismerve, szakítanék vele, mert nekem egy kapcsolatban az őszinteség mindennél fontosabb.
2014. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem olvastam az előző hozzászólásokat, de én úgy gondolom, hogy valószínűleg, mikor elkezdtetek ismerkedni, a párod nem gondolta, hogy ebből akár valami komoly dolog is lehet majd. Időközben ez megváltozott, szerintem beléd szeretett, és szeretné szorosabbra fűzni a kapcsolatot, ezért vallott színt, mert nem tud, és nem akar tovább hazugságban élni, nem akarja a kapcsolatot hazugságra építeni.

2014. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!