Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Hogy reagálná...

Ti mit tennétek? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
22 èves vagyok van egy párom, köpni nyelni nem tudtam mikor elmondta, hogy van egy lánya az előző kapcsolatából ès 8 èvet letagadott az èletkorából megismerkedésünkkor( 33-mat mondott, 41 éves), csak előbb nem merte elmondani, mert fèlt, hogy elveszít címszóval.Most csak azèrt mondta el, mert már mindegy hogy vele maradok vagy sem vagy ennyire biztos a dolgában? Köpni nyelni nem tudok, de időt kèrtem, hogy eldöntsem-e akarom ezt így vagy sem.

2014. márc. 5. 14:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
7%
Én csak azt nem értem, hogy ha a 33 nem zavart valakit, akkor a 41 miért zavarja?
2014. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
11%
És a véleményemet fenntartom-a rendes lányok nevében is még 0%-os is!
2014. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
71%
Kedves 50 százalékos, azért engem mégiscsak érdekelne, hogy miből szűrted le, hogy milyen is a kérdező?! Akár priviben is, hogy ne romoljanak a százalékaid :-)
2014. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
9%

Nincs félnivalóm úgyhogy nem kell a privát...szégyellje magát az aki"lepontozott".


Nézd...


Intelligens ember egy másik ember által megfogalmazott"szituációból"le tudja szűrni hogy az a másik milyen. A stílus maga az ember...és sok egyéb.


100%-ig biztos vagyok benne hogy ez a 22 éves"lány"miután szakít az"úriemberrel"még jópár ilyen"úriemberrel"fog összeakadni mire családot alapít-vagy sem...

2014. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
94%
Ez így túl sarkított válasz szerintem. Nem lehet hogy inkább csak hasonló rossz tapasztalatból kiindulva csupán általánosítasz?
2014. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
81%

50%, te nagyon ostoba vagy.

Nem csoda, hogy csak 50%-os vagy.


A lánynak hazudott a pasi az életkoráról, és erről szerinted a lány tehet, sőt megérdemli.


Ilyen egy megkeseredett embert, mint te....

2014. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
96%

Engem alapvetően nem a 7 év zavarna hogyha szeretem, hanem a hazugsága. Hogyha ebben hazudott akkor megkérdőjeleződne bennem hogy vajon másban igazat mondott-e.

Privát véleményként viszont hozzáfűzném, hogy aki 41 éves létére ilyen pitiáner hazugságokat talál ki az a szemembe teljesen leírná magát és a továbbiakban semmilyen bizalmat nem tudnék felé adni, tehát megmutatnám neki merre találja az ajtót...

2014. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
2014. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%
:-)
2014. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
84%

"Intelligens ember egy másik ember által megfogalmazott"szituációból"le tudja szűrni hogy az a másik milyen. A stílus maga az ember...és sok egyéb.


100%-ig biztos vagyok benne hogy ez a 22 éves"lány"miután szakít az"úriemberrel"még jópár ilyen"úriemberrel"fog összeakadni mire családot alapít-vagy sem..."


Én inkább úgy mondanám hogy intelligens ember nem ítél meg 4 mondatnyi írásból valakit akit nem is ismer és pláne nem kezdi el pocskondiázni... szóval szerintem inkább hagyjuk hogy ki intelligens és ki nem...

2014. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!