Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Hogy reagálná...

Ti mit tennétek? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
22 èves vagyok van egy párom, köpni nyelni nem tudtam mikor elmondta, hogy van egy lánya az előző kapcsolatából ès 8 èvet letagadott az èletkorából megismerkedésünkkor( 33-mat mondott, 41 éves), csak előbb nem merte elmondani, mert fèlt, hogy elveszít címszóval.Most csak azèrt mondta el, mert már mindegy hogy vele maradok vagy sem vagy ennyire biztos a dolgában? Köpni nyelni nem tudok, de időt kèrtem, hogy eldöntsem-e akarom ezt így vagy sem.

2014. márc. 5. 14:21
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tartja magát. Az emberek 30asnak tippelik. És nem, nem bújok mindenki ágyába, ez volt a 2. komoly kapcsolatom. Rendezett családban, rendezett körülmények között élek, leérettségiztem és nem az az útszéli.. vagyok. Csak arra voltam kiváncsi, hogy milyen ember képes ilyet csinálni. Vagy egyáltalán embere az ilyen?
2014. márc. 5. 15:33
 22/35 anonim ***** válasza:
13%

Figyelj, picilány, pasiként nem értem a felháborodásod.

41 éves az ürge, meg akart tömni egy buta, fiatal libát, megtette, ennyi.

Nagy király a fószer, pacsi! :D

2014. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a 64 százalèk lejjebb is fog menni, ilyen értelmes megfogalmazás móddal. A modorodon sürgősen változtatnèk!
2014. márc. 5. 16:08
 24/35 A kérdező kommentje:
Új vagyok belátom és örülök, hogy te is belàtod buta és rosszindulatú ember vagy.
2014. márc. 5. 16:28
 25/35 anonim ***** válasza:
12%

"előtte 2 évig munkakapcsolatban voltunk"


Szóval 2 évedbe került, hogy be tudtad csábítani az ágyikódba?!

Ezek szerint neked nem volt elég ez a 2 év, hogy lecsekkold a pasast, most meg még te reklamálsz???

Nyugi, majd talál egy nálad értelmesebbet!

2014. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
55%

"Szóval 2 évedbe került, hogy be tudtad csábítani az ágyikódba?!

Ezek szerint neked nem volt elég ez a 2 év, hogy lecsekkold a pasast, most meg még te reklamálsz???

Nyugi, majd talál egy nálad értelmesebbet!"


Mivan féltékeny vagy rá, mert neki legalább befekszik valaki az ágyába? :DDDD

2014. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Cheeky_bugger!

Sokakkal együtt rajtad pedig csak nevetek. Tipikusan az az ember vagy aki elbújik a számítógép mögé és nagy pofát nyit másokkal szemben, mert máshol az életében nem tud érvényesülni. Itt arcoskodsz, mert az életben mindenki csak eltapos mint egy csótányt mert semmit nem érsz! Büszke vagy rá hogy bunkó vagy? Hallod csak nevetek rajtad. Attól hogy itt írkálsz ugyanolyan szánalmas lúzer maradsz nyugi :D

2014. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

kikaptunk tegnap a finnektől, és még te is a lelkembe gázolsz?

hüpp hüpp

2014. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ne használj olyan szavakat amiknek nem ismered a jelentését! Lélek? neked? pffff
2014. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
7%

A statisztika szerint a nők naponta több mint 100-szor hazudnak!!!

Vagyis hozzátok (és a kérdezőhöz) képest a kérdésben szereplő pasas, szent ember!

2014. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!