Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Hogy reagálná...

Ti mit tennétek? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
22 èves vagyok van egy párom, köpni nyelni nem tudtam mikor elmondta, hogy van egy lánya az előző kapcsolatából ès 8 èvet letagadott az èletkorából megismerkedésünkkor( 33-mat mondott, 41 éves), csak előbb nem merte elmondani, mert fèlt, hogy elveszít címszóval.Most csak azèrt mondta el, mert már mindegy hogy vele maradok vagy sem vagy ennyire biztos a dolgában? Köpni nyelni nem tudok, de időt kèrtem, hogy eldöntsem-e akarom ezt így vagy sem.

2014. márc. 5. 14:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
mennyi ideje ismerted vagy volt a párod, amikor végre színt vallott?
2014. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
4 hónapja, imádtam, rajongtam érte, ahogy ő is értem, előtte 2 évig munkakapcsolatban voltunk. De nem mesèlt semmit.
2014. márc. 5. 14:28
 3/35 anonim ***** válasza:
98%
Nézd! A hazugság az hazugság. Ha valaki nem játszik nyílt lapokkal, attól túl sok jót nem várhatsz. Nyilván te döntöd el, hogy ezt lenyeled-e neki, de ha végiggondolod, hogy majd 20 évvel idősebb, akkor szerintem nincs min gondolkodni. Kellett neki a friss husi, ennyi.
2014. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Szerintem is, ha tudtam volna hogy 40 felett van soha nem kezdem volna vele, apám is lehetne :(
2014. márc. 5. 14:36
 5/35 anonim ***** válasza:
63%

Jól tarthatja a palid magát ha nem vetted észre,hogy 40 felett van,még ha csak eggyel is.

Én tuti dobnám.Nekem is volt ilyen de ő csak 4 évet hazudott a javára.Mit ne mondjak,az napig tartott a kapcsolatunk.

2014. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
9%

Javaslom, hogy a sok köpés, nyelés után amit véghezviszel azért lehetőleg mosd meg a szádat.


Egyébként nagy jövőt nem jósolok ennek a kapcsolatnak. A kérdező egy év után már a kérdésére sem fog emlékezni nemhogy a pasira.


Sajnos manapság rengeteg ILYEN"lány"van. És a baj az hogy ők vannak a"címlapon"és az aki rendes úgy és annyira szorul háttérbe mintha nem is lenne. Pedig van!

2014. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%

"Sajnos manapság rengeteg ILYEN"lány"van. És a baj az hogy ők vannak a"címlapon"és az aki rendes úgy és annyira szorul háttérbe mintha nem is lenne. Pedig van!"


Megvédtem a rendes lányokat a fenti"idézetben"az olyanokkal szemben mint...és az írásom 0%-os tetszési indexet kapott.


Ez már valami...!


Ezért tartunk ott ahol...


Gratulálok!

2014. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
9%
Ja...és köszönöm. A rendes lányok nevében is!
2014. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy "ilyen" lány?


Ő hazudott az életkoráról?


Miért kell neked belerúgni még? Hát ezért kaptál nullát, a nagy empátiád miatt.

2014. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
Otthagynám. Elveszne a bizalmam. Ki tudja még mi mindent felejtett el elmesélni neked....
2014. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!