Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom tegnap külföldre ment...

A párom tegnap külföldre ment dolgozni. Hogy bírom ki?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom elutazott külföldre dolgozni.Azóta nem bírom a sírást abbahagyni.Azt hittem mára egy kicsit könnyebb lesz,de sokkal rosszabb.13 éve vagyunk együtt,3 gyerekünk van.Ahhoz hogy egy kicsit könnyebb életünk legyen kiment külföldre dolgozni.Én itthon maradtam a gyerekekkel.Nincs senkink,iszonyúan magányos vagyok,még megbeszélnem sincs kivel.Ráadásul itthon vagyok,nem dolgozok.Nem tudom mit csináljak.Nagyon el vagyok keseredve,bár tudom értünk teszi.Mit tanácsoltok mit tegyek,hogy könnyebb legyen.Félek,hogy beleroppanok.Csak ülök és sírok és azt nézem mikor ír üzit.Segítsetek!!
2014. márc. 2. 10:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Most ment ki először.Azért nem mentünk vele,mert neki van kint próbaidő. Viszont ha letudja a próbaidőt 3 éves szerződést akarnak kötni,2 havonta hazajárással. Nagyon szeretnék menni utána,de a bizonytalanra nem mehetünk.
2014. márc. 2. 13:43
 12/17 anonim válasza:
Az én párom egy évvel ezelőtt ment ki. Itthon maradtam egy akkor még 1 éves babával. Havonta egyszer jön haza 3 napra. Nekem az első hónap volt borzasztó elviselhetetlen, aztán szép lassan beleszoktam az új helyzetbe. Igazából most már inkább az a zavaró ha itthon van. Persze ez hülyén hangzik, nagyon boldog vavgyok mikor jön haza, mi is nagyon szeretjük egymást, csak ugye én kialakítottam egy külön életet és mikor itthon van minden a feje tetejére áll. :)Minden este beszélünk skypon, így kicsit elviselhetőbb a dolog, de hozzászokni sosem fogok. Sajnos anyagi nehézségek miatt muszály volt ezt az utat választani.
2014. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen mi is az anyagi nehézségek miatt vágtunk bele. Remélem lesz könnyebb is,de most még nagyon nehéz.
2014. márc. 2. 14:50
 14/17 A kérdező kommentje:
Mármint lelkileg gondoltam,hogy most nagyon nehéz.
2014. márc. 2. 14:53
 15/17 A kérdező kommentje:
bocsánatot kérek az első válaszolótol véletlenül rosszat nyomtam.Mert hasznos volt a válasza,csak elcsúszott a kezem.
2014. márc. 2. 14:59
 16/17 anonim válasza:
Igen sajnos tudom mit élsz át, de hidd el nemsokára jobb lesz. Nekem amint írtam az első egy hónap volt nehéz, meg mikor hazajön 3 napra és megy vissza akkor utána egy hétig ismét rossz, de muszály kibírni. Nincs esetleg barátnő akivel tudnál dumcsizni? Nekem a gyerekkori barátnőm nagyon segített a lelki világomon.
2014. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia .hogy vagy ? Párod gondolom azóta volt itthon .Belerázódtál valamelyest a helyzetbe ? Tudom megszokni nem lehet ,csak elviselni ... ,de jó döntést hoztatok .(az én férjem is kint dolgozik )Merre van a párod ? Ha gondolod írj ,én is itt vagyok (egyenlőre) még Budapesten a lányunkkal,néha jó lenne dumálni valakivel ! :-)
2014. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!