Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom tegnap külföldre ment...

A párom tegnap külföldre ment dolgozni. Hogy bírom ki?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom elutazott külföldre dolgozni.Azóta nem bírom a sírást abbahagyni.Azt hittem mára egy kicsit könnyebb lesz,de sokkal rosszabb.13 éve vagyunk együtt,3 gyerekünk van.Ahhoz hogy egy kicsit könnyebb életünk legyen kiment külföldre dolgozni.Én itthon maradtam a gyerekekkel.Nincs senkink,iszonyúan magányos vagyok,még megbeszélnem sincs kivel.Ráadásul itthon vagyok,nem dolgozok.Nem tudom mit csináljak.Nagyon el vagyok keseredve,bár tudom értünk teszi.Mit tanácsoltok mit tegyek,hogy könnyebb legyen.Félek,hogy beleroppanok.Csak ülök és sírok és azt nézem mikor ír üzit.Segítsetek!!
2014. márc. 2. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Egy-két nap és jobb lesz, meglátod.

Nem a világ vége, nem elhagyott, csak elment dolgozni. Szeretitek egymást, értetek teszi.

Te otthon vagy, nem dolgozol, gondolom a gyerekek miatt.

Akkor tedd meg te is ami a te dolgod a történetben, és ne bömbölj egész nap a gyerekek szeme láttára, mert ez a lehető legrosszabb amit tehetsz!

Te vagy a jobb helyzetben, mert itthon maradtál és veled vannak a gyerekek. Belegondoltál ez neki milyen lehet? Környezetváltozás és a szerettei sincsenek mellette.

Szerintem neki százszor nehezebb. Úgyhogy ha lehet, ne traktáld őt bőgéssel ha beszéltek.

2014. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekek előtt sírok.Tudom neki sohasem szabad megtudnia én min megyek itthon keresztül.Próbálom tartani magam,de nagyon nehéz,mivel senkink sincs akinek elmondhatnám a bajomat..Ezért is írtam ide,hogy valamennyire kiírjam magamból a fájdalmamat.
2014. márc. 2. 10:25
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
van, akinek egyáltalán nincs párja...
2014. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Tarts szeretőt, a legtöbb teszi!!!;)
2014. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mennyi időre ment el?
2014. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1 vagyok. Megértelek, de akkor se hagyhatod el magad. És nehogy már azt hidd, a gyerekek nem érzik rajtad. Így ők bizonytalanságban fogják magukat érezni, aminek lelki hatásai lesznek. Ne tedd.

Hány évesek? Hol laktok? Miért nincs társaságod?

2014. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A 4-esnek üzenem,hogy nálunk ez nem így működik.Nekünk nagyon jó a kapcsolatunk ennyi idő után is.Szeretjük egymást.Máskülönben nem viselne meg a hiánya.

Egy városban élünk.Szülők ,testvérek nincsenek,barátok sem olyanok akikkel igazán megtudnám beszélni.

2014. márc. 2. 11:46
 8/17 A kérdező kommentje:
A gyerekek:6,10,11 évesek.
2014. márc. 2. 11:47
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgozol, miert nem mentetek egyutt??
2014. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mennyi időre ment? Ti miért nem tudtatok vele menni?
2014. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!