Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves fiatokat kiengednétek...

19 éves fiatokat kiengednétek külföldre dolgozni a nyárra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ hova és mit dolgozni, illetve mennyire talpraesett a srác.
2013. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen nagykorú, oda megy, ahová akar, nem engedély kérdése.

Egyébként természetesen, kiengedném.

2013. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kiengednem, felnott ember, tanuljon meg felelosseget vallalni sajat magaert. En 18 evesen mentem lanykent, akkor 8 honapra. Aztan 20 evesen nyarra. Soha senki nem akart visszatartani, nem is lett volna ertelme.
2013. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem "engedném", ugyanis nem kell hozzá az engedélyem, max tanácsolnám vagy nem tanácsolnám neki. Ez meg a gyerektől és a szituációtól függ...
2013. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudja az adott ország nyelvét legalább társalgási szinten vagy angolul tud elég jól, akkor igen, sőt, küldeném!
2013. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
19 évesen már nincs olyan, hogy enged-nem enged. Ha van miből kiutaznia, el tudja intézni az ezzel kapcsolatos ügyeket. Amíg erre nem képes, addig úgysem menne ki, ha engedném, ha nem. Ha nincs pénze, keresse meg itthon a rávalót. Ha az ügyintézés nem megy, akkor pedig nőjön fel hozzá. Ez igaz fiúra, lányra egyaránt. De ha van hozzá pénze és elég bátorsága, akkor annyi, hogy álljon elém, hogy megy dolgozni. Én pedig büszke leszek rá, hogy egy intelligenst, talpraesett, érett embert neveltem belőle. Egy 17 évest értelemszerűen még nem engednék el, de amint betölti a 18-at, onnantól kezdve az ő dolga, saját magáért felel. Persze félteném, de egy szülő szerintem a 40 éves gyerekét is félti, mégsem mondja azt neki, hogy nem teheti ki a lábát a házból.
2013. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kiengednénk? 19 éves ember nagykorú, azt tesz, amit akar és oda megy, ahova akar.


Felnőtt ember, miért ne menne? Lásson világot, próbálgassa a szárnyait. Természetes, hogy mehet. Én annak örülnék, ha menne.

2013. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Erős angol nyelvtudás, biztos lakhatás, és szerződés nélkül, amit ügyvéddel megnézettünk NEM.
2013. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minket hamarosan (engem azt hiszem, jövőre) nyárra küldenek ki nyári gyakorlatra. Választani lehet Spanyolország, Németország és Anglia közül (angol nyelvvel), pedig még be sem töltöttük a 18-at. (én most 15 vagyok) De én szakközepes vagyok.
2013. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek: A nagyon jó eredményt elértek mennek ki, persze, persze csak ha akarnak és tanárral.
2013. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!