Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én fújtam fel ezt a...

Tényleg én fújtam fel ezt a dolgot? Túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Tegnap este vettem észre véletlenül, hogy a párom az ötéves kisfiát fürdetés után az én törölközőmmel törölte meg. Miután letettük aludni a gyereket, eléggé összevesztünk a párommal. Nagyon kiakadtam, hogy a gyereknek nincs saját törölközője, mert azt gondolom, hogy elkaphat bármit, lábgombát, bőrgombát, kiütést. Oké, nincs semmi ilyen bajom szerencsére, de akár lehetne is; maga a tény, hogy a párom ennyire felelőtlen, ettől még nem változik.


Szerinte viszont felfújom ezt az egészet, meg túlreagálom.

Mi is babát tervezünk, de ezután az eset után lassan ott tartok, hogy nem szülök neki gyereket, ha képes veszélyeztetni a fia egészségét puszta lustaságból/igénytelenségből.


Szerintetek tényleg túllihegem a dolgot, vagy igazam van?



2014. febr. 19. 10:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
hááát felfújod..de azért szerencsétlen gyereknek tényleg lehetne egy törölközője,vagy vegyél neki egyet...nemtudok mást mondani.
2014. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

5 eves, nem ujszulott. Nem kell a gyerekeket a szeltol is ovni, mert nem mukodik majd megfeleloen az immunrendszere. Regen sem volt mindenkinek sajat torolkozoje, lehet neked sem, es megis felnottek az emberek, lass csodat!

Ez veszelyeztetes lenne???

Hat szerintem ezt te erosen tulreagalod, csak majd nehogy aztan o ne akarjon toled gyereket...

2014. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha valóban nincs semmi bajod, akkor ez már megtörtént.Legközelebb készits oda egy törölközõt a gyereknek.En is biztosan szóltam volna, mert nálunk is mindenkinek kïlön törölközõje van.
2014. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Igazad van, tényleg kell a gyereknek saját törülköző, de ebből ilyen hisztit csinálni, meg emiatt elbizonytalanodni a gyerekvállalásban... Bocs, de szerintem veled van baj, nem is kicsi, nem a pároddal.
2014. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is fura lenne, ha az én vagy más törölközőjével törölné, mert szerintem alap, hogy mindenkinek van saját törölközője.

Emiatt azonban nem veszekedtem volna. Egyszerűen csak odavittem volna egy tiszta törölközőt, hogy itt van ez legyen az ő törölközője.

Meg gondolom fürdés előtt is feltűnt neked is, hogy 2 törölköző van csak kint nem 3.

Az meg teljesen túlzás, hogy emiatt ne szülnél neki gyereket.

2014. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a te hibád. Ha gondos nő lennél akkor odakészítettél volna neki egy törcsit.

Amúgy baromira felfújod. Lehet neki nem kellene veled gyereket vállalnia. Egy hisztis nő vagy.

Ha ebből ekkora cirkuszt rendeztél akkor nagyobb dolgoknál mit csinálsz? Elválsz? Elköltözöl?

2014. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Volt kint neki külön törölköző, elég feltűnően a gyereknek szántam, mivel macis, a mieink meg egyszínűek. Mégis az enyémmel törölte meg.

Azt mondta, ő is szokta az enyémet használni, szerinte ez nem gond.


Oké, igazatok van, lehet hogy felfújom. Csak már annyira elegem van belőle, hogy egy felnőtt ember után kell pakolnom, takarítanom, és egyszerűen felfoghatatlan, hogy nincsen valakiben ennyi alapvető kultúra meg igény a higiéniára. Ha nem saját maga miatt, akkor a gyereke miatt. Én ezt felelőtlenségnek tartom a gyerekkel szemben.

2014. febr. 19. 10:58
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Igen, iszonyúan túlliheged, valamint igazán nem is tervezel vele komolyan.


Már ne is haragudj, de ha egy ilyen banális hiba eltántorít a közös gyermekvállalástól, mint ez a törölköző, hát ne is haragudj, tényleg jobb lesz ha nem lesz.

No nem azért, mert a párod annyira felelőtlen, hanem azért, mert te az a típusú nő vagy, aki a "jajj picikém por szállt a hajadra gyere mossuk meg" mindenre így fog reagálni.

Párodat óva inteném, ám hozzáteszem, hogy az előttem szólónak teljesen igaza volt, egy törölközőt nyilván ki kellett volna készítened. Egy pasi, meg egy pici. Túl nagy odafigyelést vársz tőlük.

2014. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

8 vagyok, egyszerre írtuk. Szóval volt törölköző kikészítve. Hát akkor csak mondd meg neki, hogy egészségtelen a közös törölköző használat, szeretnéd ha kicsit jobban figyelne erre.

Ennyi lett volna ez a sztori, még este melegébe.

2014. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Latod? Ez a baj, h mas problemak is vannak a hatterben...

Akkor viszont tenyleg nem kene szulni, mert a pasid nem biztos, h megvaltozik.

Lehet nincs nagy baj vele, csak neked nem jo. De az epp eleg.

2014. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!