Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemet chatelésen kaptam és...

Férjemet chatelésen kaptam és kicsit leszidtam szerintetek túlreagáltam vagy ti is durvának tarjátok?

Figyelt kérdés
azóta nem szól hozzám kíváncsi vagyok a véleményetekre
2011. febr. 27. 15:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Mármint nőkkel chatelt?

Azon én is kiakadtam volna :(

2011. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Ehhez tudni kellene, hogy kivel chatelt és mit!!!
2011. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%

Hát igen, nem mindegy mi volt a téma.

Ha nőkkel "haverkodna", én is agyonszidnám a férjemet.

Másként igen, kicsit túlreagáltad :)

2011. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
mire észre vettem privát szobán vol egy nővel de nem tudom mit írt
2011. febr. 27. 15:51
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Két véglet van: Más férfiakkal beszélt a horgászatról vagy video chaten nézett 19-20 éves lányokat, ahogy maszturbálnak neki. Közte is van elég sok minden. És nem mindegy milyenen kaptad rajta...
2011. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
chat abszolút nem törvénybe ütköző,sőt azért találták ki hogy az embereket szórakoztassa, ugye hogy kivel mit beszélt itt az a jó kérdés
2011. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 tetris ***** válasza:
25%

Most kell a tettek mezejére lépned! Ha van olyan dolog, amire már ezer éve vágyódol, például egy új mikró, ruhák, stb, akkor most kérheted ezeket, a bocsánatodért fejébe.

EGyébként nincs bocsánat, és még anyósodnál is be fogod mártani!

...és vigye le a szemetet is!..izibe!

2011. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

1. kivel chatelt? (férfi, nő)

2. milyen témában

2011. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.. ha nem volt semmi hátsó szándék, akkor zsörtölődéssel, féltékenykedéssel csak ronthatsz.

Ha pedig csajozni próbál, akkor szintén nem javítasz a helyzeten.

Meg tudjátok beszélni?


Én online chatelek több fiú ismerőssel is, de ők csak haverok. Munkaügyben élőben is beszélek sok pasival. Ha a párom elkezdene emiatt aggódni, nagyon fura lenne. Felesleges, semmi oka.

2011. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy ja, ha úgy viselkedsz, mint a házisárkány, akkor nem csoda, ha akár az internetre is menekül előled, ha máshova nem tud, és vigyázz, mert így akármelyik másik nő, akinek nem kell vesződni vele, nagyon kedves és türlemes és akkor még inkább hangsúlyos lesz, hogy ah, ez a Jolánka milyen kedves és megértő bezzeg az asszony folyton hisztizik.


Vigyázni kell a leszidással..

2011. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!