Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemet chatelésen kaptam és...

Férjemet chatelésen kaptam és kicsit leszidtam szerintetek túlreagáltam vagy ti is durvának tarjátok?

Figyelt kérdés
azóta nem szól hozzám kíváncsi vagyok a véleményetekre
2011. febr. 27. 15:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%
Kedves utolsó, Neked mindegy, ha megcsalnak, csak legyen új mosógéped? Vagy az megoldás ha kivágnak a közös kasszából egy csomó pénzt? Jézusom...
2011. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, már nem utolsó. Tudjátok úgy is kinek kell magára vennie :)
2011. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%
Tudjuk... Az illető alighanem valami női magazin szerkesztője, ott szoktak ilyen IQ fighter tanácsokat adni.
2011. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 tetris ***** válasza:
35%
Jól van na, tudom! De én nem látom olyan borzasztónak a helyzetet. Kicsit kutyálkodott a papa, na bumm! Egyenlőre még nem történt semmi.
2011. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Kivizsgálatlanul elkezdeni konfliktálni elég meggondolatlan és kishitű attitűd. Önmagában az, hogy valaki chatel, nem bűn.

Lehet ártalmatlan dolog is. Ha viszont perverzke csetike volt, akkor sem ordibálni meg tányérzörögni kell, hanem átgondolni, hogy mit nem kap meg az urad tőled és mindenképpen egy őszinte beszélgetés kellene nektek.

2011. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
ha olyannal és olyanról chatelt volna, amit te nem láthatsz, nem akkor tette volna mikor otthon vagy. vagy egy idióta. ez a két lehetőség van..
2011. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
15:52 válasz? na igen, az gáz. Bármit tehetsz, csak olyasmit ne.
2011. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Ha chatelés alatt a nőkkel való ismerkedést (aztán esetleg később mást is) értesz, akkor én baromira kiakadnék. Kérdezd meg, mit csinált ott, és miért, mi hiányzik neki.


Egyébként nem tudom elképzelni, hogy még mi egyebet lehet chaten csinálni ezen kívül.

2011. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg beszélgetni akart (akár szexről akár nem) mert ha d*gni akart volna, akkor elmegy ismerkedni. Innentől a te dolgod eldönteni, hogy azért beszélget más nőkkel, mert te mindenek kiakadsz és ordibálsz vele és nem becsülöd meg és kellett neki az egosimi, vagy azért mert nem vagy jó az ágyban, vagy tudni akarta jó méretű e a farka (bár ez inkább a fiatalabbakra jellemző), vagy egy p*cs. Akkor sem hiszem, hogy így, hogy azt sem tudtad miről beszéltek, kivel beszél, lenne jogod kiakadni. Honnan tudod hogy nővel beszélt? A nicket láttad, de egy mondatot sem tudtál elolvasni, csak a nicket?

Úgy érzem, hogy simán csak elmenekült a házisárkány elől :]

2011. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

"Leszidtad" ... :DDD bocs, de ez úgy hangzik, mintha a férjed az óvodáskorú gyereked lenne... és ha még egyszer rajtakapod, mi lesz? Sarokba állítod?


... szerintem egyszerűbb, ha "leszidás" helyett megmondod neki, hogy neked nem tetszik, hogy ő chatel, aztán majd ő eldönti, hogy neki ez elfogadható-e... (ugyanis ha ilyenkor nekiállsz kiabálni, és játszani a sértődöttet, előled bujkálva fog chatelni... az jobb?)

2011. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!