Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemet chatelésen kaptam és...

Férjemet chatelésen kaptam és kicsit leszidtam szerintetek túlreagáltam vagy ti is durvának tarjátok?

Figyelt kérdés
azóta nem szól hozzám kíváncsi vagyok a véleményetekre
2011. febr. 27. 15:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%

"Egyébként nem tudom elképzelni, hogy még mi egyebet lehet chaten csinálni ezen kívül."


Nagyon szegényes a fantáziád. Én is szoktam csetelni, soha nem párkeresés céljából. Nőkkel, férfiakkal egyaránt. Aki meg elkezd a szexről beszélni, azt kinyomom.

2011. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mért nem kérdeztél rá, hogy kivel chatelt? A reakciójából biztos kiderült volna, ha rosszban sántikál...
2011. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Gondolom, nővel chatelt. Ha recepteket cseréltek, vagy kutyatartási tippeket, netán zenéket, semmi gond - ha ismerkedős, társkeresős vagy sex chat volt, az gáz.
2011. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is szokott néha chatelni és tőlem egész nyugodtan egész nap is chatelhet, mind1, hogy nővel vagy férfivel, s az is mindegy, hogy miről.. vannak határok amiket az ember megbeszél még a kapcsolat elején s mindenki ahhoz tartja magát, ha meg megcsal akkor azt nem csak a chattel közvetítve tudja megtenni, simán megteheti az úton hazafele jövet is a munkából, vagy akár a munkahelyén is.

Szerintem szidni ne szidjad, beszélgess el vele, ha téged ez zavar akkor semmiképp ne nyeld le,de szépen mondd el a véleményed neki, ha nekitámadsz akkor neki is úgy könnyebb ha visszatámad vagy elnémul.

2011. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
50%

"Nagyon szegényes a fantáziád. Én is szoktam csetelni, soha nem párkeresés céljából. Nőkkel, férfiakkal egyaránt. Aki meg elkezd a szexről beszélni, azt kinyomom."


Lehet. De én nem hiszem, hogy egy férfi csak úgy nekiáll chatelni mindenféléről, és a Kérdező írta is, hogy nővel beszélt. Nálunk legalábbis ez nem fér bele. Dehát mindenki más. :)

2011. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
65%
Eléggé civilizálatlan férfiakat ismerhetsz, ha eddig csak olyanokkal hozott össze a sors, akik nem tudtak/akartak a szexen kívűl másról beszélni, ha a beszélgetőpartner nőnemű volt.
2011. febr. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem fér bele, hogy egy arc nélküli valakivel, aki lehet 2000kilométerre lakik tőle, írásban beszéljen anonim módon az interneten? Hallod, ki még nem herélted? Boltba elmehet egyedül?
2011. febr. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
47%

"Eléggé civilizálatlan férfiakat ismerhetsz, ha eddig csak olyanokkal hozott össze a sors, akik nem tudtak/akartak a szexen kívűl másról beszélni, ha a beszélgetőpartner nőnemű volt."


Egy szót nem szóltam a szexről, nekem a más nőkkel való ismerkedés nem fér bele egy kapcsolatba és pont. Ha neked igen, akkor jó, de nekem nem. Én ilyen vagyok és a párom így fogad el.:)


"Nem fér bele, hogy egy arc nélküli valakivel, aki lehet 2000kilométerre lakik tőle, írásban beszéljen anonim módon az interneten? Hallod, ki még nem herélted? Boltba elmehet egyedül?"


Nem, mert eddigi tapasztalataim alapján nem a horgászatról szoktak beszélgetni ott, én is chateltem már. Attól még nem "heréltetem ki", ha nem akarom, hogy más nőkkel ismerkedjen.


És szerintem ez a kérdés nem erről szól, a kérdezőnek kellene válaszolni, nem egymással kötözködni. Én csak leírtam a véleményem.


Kérdező, mi lett a dolog vége?

2011. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
53%
Utolsóval teljesen egyetértek. És állítom, hogy az ilyen házasságok, családok boldogok egyedül. Olyan ez, mint a hamis liberalizmus: ahol mindent szabad, ott fertő van és boldogtalanság. Ahol egészséges határok, korlátok vannak, ott boldogság és béke, bizalom van. Nálunk is így működik, kedves Utolsó kommentelő :-)
2011. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Amúgy ja, ha úgy viselkedsz, mint a házisárkány, akkor nem csoda, ha akár az internetre is menekül előled, ha máshova nem tud, és vigyázz, mert így akármelyik másik nő, akinek nem kell vesződni vele, nagyon kedves és türlemes és akkor még inkább hangsúlyos lesz, hogy ah, ez a Jolánka milyen kedves és megértő bezzeg az asszony folyton hisztizik.


Vigyázni kell a leszidással.."


Aki ezt lepontozta azt nagy meglepetések érhetik majd még. Baromi sok férfinak eszében sem lenne menekülni, de a cirkuszolással sokat el lehet üldözni. Fordítsd már meg a helyzetet basszus, van egy férjed otthon, és nocsak, valakivel jól elbeszélgettél, valakit megnéztél, ne adj isten még érdeklődsz is iránta, de semmi konkért nem jut eszedbe. Erre a férjed hisztériát rendez, sír, ordít, fenyeget, leszid mint egy óvodást, "büntet" azzal, hogy elhanyagol, hogy nem csinál otthon semmit, stb. Neked nem fordulna meg a fejedben, hogy fú basszus, jó egy idegesítő alak ez a faszi, bezzeg ezzel, akivel most beszéltem tulajdonképpen olyan jól elbeszélgettem.


És akkor ilyenkor jön az, hogy a másik még partner is lesz abban, hogy sajnálgassa a szerencsétlen, megértő legyen és kedves, mert hát otthon csak a hiszti van, meg az ordítás.


Nagyon sokan ahelyett, hogy egyengetnék a férjük visszatérését a családifészekbe inkább elüldözik onnan utána meg csodálkoznak.

2011. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!