Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt igaza? Túlreagáltam?

Kinek volt igaza? Túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Fiatal párként, akik most kezdik az életüket nem igazán engedhetjük el magunkat anyagilag. Minden kiadást megkell gondolnunk, mert szó szerint következő napra is kell gondolni. A következő történt: Átjött a tesóm, hogy hárman (párommal) együtt töltsük az estét. Gondoltam, hogy most egy kicsit bevásárolok és megveszem a párom kedvenc üditőjét. Mivel nem volt nyitva semmi, így az éjjel-nappaliban vettem meg, így 2 literes üditőért fizettem 500 forintot. A párom mondta, hogy ő nem kéri, de megvettem neki és a tesómnak. Hazafelé elkezdte mondani, hogy mennyire fölösleges volt ez a kiadás..folyamatosan mondta a magáét én pedig replikáztam, hogy ez nem volt fölösleges kiadás, a cigi az, ez nem. Tovább mondta, az egész helyzet a tesóm előtt is kellemetlen volt. Annyira felidegesítettem magam, hogy kiöntöttem az egészet az utcán. És mondtam: NA látod, most volt fölösleges kiadás!


Utána még veszekedtünk ezen egy sort. És az egész helyzet annyira méltatlan volt, ilyen hülyeségen vitatkozni. De amit ő mondott azon én húztam fel magam, amit pedig én említettem azon ő idegesítette fel magát. Azóta megbeszéltük, de persze nem jutottunk dűlőre. Szerintetek kinek volt igaza?


2009. jún. 1. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mind a kettőtöknek, de csak egyetlen mondat erejéig. Amikor ki-ki elmondta a magáét, be kellett volna fejezni, hiszen a vásárlás megtörtént. Ez egy vendéglátás kelléke volt és ezt a pici "kihágást" nem kellett volna ennyire felfújni.
2009. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát, szerintem...nagyon egálban vagytok! Szerintem egy kicsit túl sok kiadás 2 liter üdítőért 500 ft-ot!:S de mivel a mai nap ünnep volt, simán belefért volna! Tudod mit, neked adok igazat. Te csak kedveskedni szerettél volna neki, ő csak kiabált, és különben is ünnep alkalmával, ezt a kiadást elnézhette volna!De egy kicsit dili voltál, hogy kiöntötted! De egy hülye üdítőn nehogy felhúzzátok magatokat, tiszta hülyeség!Békülj ki vele! Koronázd meg az éjszakát!:DHa érted mire célzok!:)
2009. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

ha nem öntötted volna ki a lét, akkor Neked, Így viszont.. sajna vesztésre állsz!!!!

legközelebb szólj előre, hogy hol locsolsz, megyek lefetyelni!

2009. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Mindkettőtöknek igaza volt és mindketten túlreagáltátok.
2009. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Én a fejére borítottam volna!

Olyan idegesítő tud lenni a világ!

Megértelek, jól tetted!

2009. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Elsőnek igaza van tökéletesen,nem kellett volna ebből ekkora cirkuszt csinálni a párodnak.Főleg,hogy említetted cigizik.Aki ezt rendszeresen megengedheti magának,az nincs nagy anyagi bajban.Egy doboz cigi többe kerül mint az a drága üdítő amit vettél.És aki dohányos az azt naponta megveszi.Na ez a felesleges ostobaság,drága pénzért betegséget venni.
2009. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Én veled érzek egyet. A cigi mellett furcsa, hogy rád förmedt, főleg, hogy a kedvencét vetted.
2009. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem meg egyikőtöknek sem volt igaza. Ez csupán nézőpont kérdése.

Nincs igazság.

Legközelebb beszéljétek meg vásárlás előtt, hogy mire van keret, és mire nincs.

2009. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Túlreagáltad.Ő sajnálta rá a pénzt,mert neki vetted,ha magadnak vetted volna szerintem nem sajnálta volna.Ha nyomsz egy puszit az arcára,hogy de magunknak vettem, és holnap nem veszek,le lett volna zárva.Ilyen apró hülyeségeken kár vitatkozni.
2009. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem neked volt igazad. Azzal, hogy megvetted neki csak kedveskedni akartál és örömet szerezni neki meg minden ő meg ezen bepöccent:-S hát lehet én is az ölébe öntöttem volna, mint az elöbbi válaszoló:)
2009. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!