Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam? Kinek van igaza? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal már több mint 2 éve együtt vagyunk. Azt tudni kell, hogy én durván féltékeny vagyok. Ezt idáig nagyjából tiszteletben tartotta. Most viszont a volt barátnője irt komit vipen. csak annyit irt h "kedvenc képem:)" a barátom visszaírta, hogy "nekem is(:". Én ettől is totál kiborulnék, de ha ez még nem lenne elég, előzőleg engem megkért, hogy ne írjak kommentet, (mondván: msn-en mindig veszekszünk. Csak idegesít ha írsz.) Most meg ő van felháborodva, hogy én ne hisztizzek. Mit tennétek a helyemben?

én: L/19 ő:F/22


2010. jún. 29. 20:48
1 2
 1/12 Holdtündér ***** válasza:

Fel kellene nőnöd.

Szerinted ha nem szeretne, elviselné a hisztidet?

2010. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sokáig úgysem fog működni ez a túlzott féltékenység.

rá fog menni a kapcsolat, és teljesen jogosan.

2010. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki , hogy bakaphatja!:)
2010. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szegény fiú, nagyon sajnálom, hogy nincs ereje kidobni egy ilyen hisztis kiscsajt...
2010. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem se fog túl sokáig tartani... De nem hiszem, hogy a féltékenység fog ennek véget vetni
2010. jún. 29. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátnő lenne az utolsó, akire féltékeny lennék.
2010. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De miért? Én pont azért vagyok rájuk jobban, mert ő tuti, hogy bejön neki nem is kicsit, volt már közük egymáshoz, stb.
2010. jún. 29. 21:04
 8/12 anonim ***** válasza:

A helyedben felnőnék végre,a barátod helyében pedig erőteljesen elkezdenék gondolkodni azon, hogy kell-e ez nekem. És én személy szerint ilyenek mellett elég gyorsan arra a következtetésre jutnék, hogy nem.


Tiszteletben tartani az ember véleményét, meggyőződését, beállítottságát, stb-t lehet. Az éretlen féltékenykedős hisztizést csak tolerálni lehet.

Egy ideig.

2010. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Éppen azért, mert csak VOLT, vége lett, biztosan nem ok nélkül, kipróbálták és nem működött.
2010. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
10%
Igazán gyerek vagy ha még 19 évesen is ilyen "myvipkomitírt és ő meg válaszolt neki"dolgon kiakadsz.nőlj fel. mindenesetre tudtodra kell hogya adjam a szomorú hírt: TERHES VAGY!
2010. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!