Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam? Kinek van igaza? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal már több mint 2 éve együtt vagyunk. Azt tudni kell, hogy én durván féltékeny vagyok. Ezt idáig nagyjából tiszteletben tartotta. Most viszont a volt barátnője irt komit vipen. csak annyit irt h "kedvenc képem:)" a barátom visszaírta, hogy "nekem is(:". Én ettől is totál kiborulnék, de ha ez még nem lenne elég, előzőleg engem megkért, hogy ne írjak kommentet, (mondván: msn-en mindig veszekszünk. Csak idegesít ha írsz.) Most meg ő van felháborodva, hogy én ne hisztizzek. Mit tennétek a helyemben?

én: L/19 ő:F/22


2010. jún. 29. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hisztis p.csa. volt barátnő szindróma... ha tiszteletben tartotta, hogy féltékenykedsz, meg kibírta a hisztidet, akkor tartsd tiszteletben, hogy az írjon neki "komit" (pfujj de undorító volt leírni...), aki csak akar, és miért ne válaszolhatna? remélem otthagy minél hamarabb. minek kell minden kis szarért nyígni?
2010. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mit nem adnék ha a barátnőm ennyit hisztizne... biztosan szereted a párod.
2010. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!