Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs igazam ebben? Tényleg...

Nincs igazam ebben? Tényleg felfújom?

Figyelt kérdés

Utoljára karácsonykor voltam itthon, ma haza jöttem, és erre látom hogy feleségem nincs itthon, gondoltam se baj, bepakolok a szekrénybe, mert UTÁLJA HOGYHA a sport táskám napokig van elől.

10 nap múlva megyek vissza azt hozzá teszem, de még sincs a szekrénybe hely.

Tele van zsúfolva az ő ruháival.



szerinte felfújom és okot keresek hogy vitatkozzunk-


[link]



[link]


2014. febr. 10. 21:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nálunk még rosszabul néz ki :) egyebként jelzem, hogy a férfié a legalsó polc :)
2014. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Ez most komoly? Karácsony óta nem láttad a feleséged, most végre hazamész hozzá és azon rinyálsz, hogy kevés a hely a szekrényben? Ez már fájdalmas. :DDD

Nem lehet valami nagy a szerelem, az már egyszer biztos. :)

2014. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Képzésre jár, hétfő és csütörtök délutánonként, és azt hittem ma azért nem fog bemenni.

Nos, igen a legalsó polc mindig az enyém, és igen amit a kép alsó polc jobb oldalán láttok, az az én cuccom amit itthon hagytam, és a többi nincs be pakolva, van körülbelül 4 pulóverem, 7 pólóm, és 5 nadrágom. Amit kértem nem sok hogy pakolt volna össze.

2014. febr. 10. 21:34
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
nevetséges vagy Kérdezö...
2014. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Valóban felfújod.

Karácsony óta nem láttátok egymást és neked ez a legfontosabb, hogy mennyi hely van a szekrényben?

Egymásra raksz két kupacot és akkor máris van hely a te pár cuccodnak, amit leírtál.

Mi maximum egy hétig voltunk távol a párommal. Találkozáskor hidd el nem a ruhákkal foglalkoztunk, vagy a szekrényekkel, vagy bármi mással! Hanem egymással!!!

2014. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Képes voltál lefotózni a szekrényt és feltenni ide???? :D Komolyan sírok a röhögéstől, nagyon kipihent lehetsz.

Kívánom, hogy ennél nagyobb gondod az életben ne legyen, egyébként a szekrény nincs tele. Inkább csókold meg a feleséged és örüljetek ennek a 10 napnak, ne a ruhásszekrényről készít portfóliót!

2014. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Felfújod de nagyon. Nekem még a férjem cuccai között is vannak ruháim..:) De ő csak nevet rajta amikor a fiókjából alsógatya helyet tangát vesz elő..:)
2014. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!


megbeszéltük...

2014. febr. 10. 21:51
 19/21 anonim ***** válasza:
87%

"Utoljára karácsonykor voltam itthon"


Akkor meg örüljél, hogy CSAK ruhákat találtál a szekrényben,

Nem pedig a szomszédot...

2014. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom elhinni, hogy ezt a kérdést egy FÉRFI tette fel...

Amúgy meg, ha x ideje nem láttátok egymást, nem a szekrénnyel kéne foglalkoznod! Nem a szekrény telítettségével van baj, hanem a kapcsolatotokkal!

2014. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!