Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs igazam ebben? Tényleg...

Nincs igazam ebben? Tényleg felfújom?

Figyelt kérdés

Utoljára karácsonykor voltam itthon, ma haza jöttem, és erre látom hogy feleségem nincs itthon, gondoltam se baj, bepakolok a szekrénybe, mert UTÁLJA HOGYHA a sport táskám napokig van elől.

10 nap múlva megyek vissza azt hozzá teszem, de még sincs a szekrénybe hely.

Tele van zsúfolva az ő ruháival.



szerinte felfújom és okot keresek hogy vitatkozzunk-


[link]



[link]


2014. febr. 10. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Neked az esik rosszul, hogy a feleséged nem a félig üres szekrénnyel és otthon várt. Ez maximálisan érthető, viszont tényleg felfújod egy kicsit. Mi nők képesek vagyunk egy egész lakást ruhákkal telepakolni. Lehet, hogy keresett valamit, azért pakolt lentebb, az is lehet, hogy így jobban átlátja azért. Ne duzzogj ezen, örülj hogy otthon vagy végre :)
2014. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

van ott még bőven hely, csak összébb kell pakolni

nem értem, hol a gond?!

2014. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem felfújod. Nem nagy ügy szerintem, gyorsan csináltok helyet a cuccoknak. Aztán ha újra elmész hosszú időre, úgyis megint odapakol majd :-)
2014. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem igazán számított rád.
2014. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felfújod. Ezért kár vitatkozni, főleg ha ritkán vagytok együtt!
2014. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felfújod,ez nem olyan nagy gond.
2014. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a polc dolgot felfújod. Pakold össze a ruháit, és lesz helyed.


Egyébként miért nem volt otthon? Ha jól érzem ez inkább zavar. Tudta, mikor jössz? Dolgozott? Szórakozott?

2014. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Karácsonykor voltál utoljára otthon. Tehát másfél, két havonta jársz haza kb. 10 napra és elvárod, hogy ugyan annyi hely legyen a te egy hetes cuccaidnak, mint az övéinek.

Egyébként tényleg összébb lehet pakolni. Pont annyi időt vett volna el, mint amennyit, hogy lefényképezed és felrakod a netre a ruháit.

2014. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

Eleg durva hogy nem vart teged otthon es hellyel a szekrenyben. De akkor ne pakolj ki majd o megcsinalja. Menj el inkabb sorozni haverokkal.


Melesleg remeltem h a fehernemus fiokrol is lesz kep.

2014. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Ez neked tele? Még egyszer ennyi ruhát be tudnék tenni még ide, és még úgy is beférne a táskád.
2014. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!