Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a testvéremmel?

Mi lesz a testvéremmel?

Figyelt kérdés

ÉN egészséges vagyok a testvérem nem tud magáról gondoskodni sérül.Beszélni ellátni nem tudja magát nem szoba tiszta:'(

Azon gondolkodok mostanában hogy ha anyáék nem lesznek akkor ő velem marad csak akkor én hogy járok el dolgozni meg én hamarabb meg halok mint ő akkor utána vele mi lesz?

Léci segítsetek...!!!


2014. febr. 8. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed alapján még igen fiatal vagy, és sz´pe töled, hogy ez egyáltalán eszedbe jut.


Egyelöre nem túl sokat érdemes ezen gondolkodni, mert addig sok minden változhat.


De ha ketten maradnátok, akkor csak az a lehetöséged van, hogy megfelelö intézetbe/otthonba adod és fizeted az ellátását. Mert te semmiképpen nem tudod munka mellett ellátni, ha meg otthon maradsz vele, akkor mindketten éhenhaltok.


Ha meg netán egyedül maradna, akkor állami otthonba kerül.

2014. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vannak speciális intézmények erre a célra. Ha a szülők nem lesznek és te sem tudsz róla gondoskodni, akkor az egészségügyi- szociális ellátórendszer mindenben a segítségedre lesz. Van olyan, ahol hétköznap foglalkoznak vele és hétvégére haza viheted magaddal. Nem kell félteni és magadat sem kell ezzel ostromolni.
2014. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok fiú és ő 18 éves fiú szintén.Nagyon sokat foglalkozok vele.Mikor szüleim dolgoznak és én suliba vagyok akkor addig ő ilyen nappali foglalkoztatáson van ugyan abban a faluban ahol élünk.Mire hazaérek a suliból akkor őt is akkor hozzák és estig én vagyok vele.Utána én megyek el néha kicsit haverokkal lenni meg ilyesmi.Nyáron pedig egész nap én vagyok vele.etetem,tisztába rakom meg ami kell.

Csak anya is mondta hogy vannak ilyen rossz helyek ahol elrakják ilyen elfekvőbe és csak ott van és teljesen leépül amit eddig nagyjából azt a kicsit amit tanult is....meg rosszul bánnak velük ordibálnak ütik,meg akkor adnak nekik enni mikor eszükbe jut..:'(

Meglátom rajta a nyomokat vagy hogy lelkileg megviseli "szétszedetem az egész intézményt darabokra meg a dolgozókat is".

CSak találunk jó helyet neki hogy boldogan éljen de ameddig tudjuk itthon lesz velünk.:D

Boldog életkedve van amiből sokszor erőt meritek ha ő boldog sérülten akkor én csak hallgassak a kis szarságaimmal egészségesen.

2014. febr. 8. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd beadod egy otthonba.
2014. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy a kérdésre nem tudom a választ, de le a kalappal előtted, hogy ilyen kedves és értelmes vagy!

Nagy kincs egy ilyen normális fiú, aki még kamaszként, a legrosszabb korban is így gondolkodik, a szüleid boldogok lehetenek, hogy ilyen gyerekük van!

2014. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)jól esnek ezek a kedves szavak:)
2014. febr. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!