Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velem ha teljesen...

Mi lesz velem ha teljesen bekattanok?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves fiam párommal 5 éve vagyok együtt. 1 éve már megromlott a kapcsolatunk. Folyton azt hallom, hogy nincs pénzünk de nem csak emiatt romlott meg. Pesttől 50perce lakunk. Talán fél éve, hogy szinte ki se mozdulok a gyerekkel. Eddig járt bölcsibe de ki kellett íratni így hát még kevesebbet megyünk ki. Undorodom az élettől el lustultam(nem híztam meg csak már az nagy megerőltetés, hogy le megyek a lépcsőn és vissza fel de szerencsére fával fűtünk ezért még valamennyire erőben vagyok). Sokszor üvölteni tudnék a bezártság miatt pedig már társaságra se vágyok. Néha egy kis romantika meg csap kikapcsolódásra vágyom és rájövök, hogy már nem szeretem a párom. Rengeteg csokit eszek és van, hogy iszom is. Lassan kezdek bekattanni. Mi lesz velem ha teljesen bekattanok?
2014. febr. 5. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Talán elmehetnél futni, sétálni. Itt a tavasz veteményest építhetsz (pl magas ágyást) Időd van, tanulhatsz, képezheted magad, olvashatsz. Ha kreatív lélek vagy, házilag elkészíthetsz mindent, kisbútorokat, kézimunkát. Amennyiben szereted a természetes dolgokat, magad készíthetnéd a szappant (amit az ismerősi körben el is adhatsz), köpülheted a vajat (hogy ne szarka boltit kelljen enni, kb 15 perc és egy zacskó tejszín kérdése). Elgondolkodhatsz ki vagy te valójában, merre tartasz, van időd úgy és arra irányítani az életed, ami igazán fontos.

Elkezdtél egy életet, ami nem a tiéd, haladtál a program szerint (pasi-gyerek). Most inkább nyugodj le, gondolkozz el. Ki a fene vagy ki a fenét szeretsz, és mi a fenét szeretnél kezdeni az életeddel.

Aki pedig unatkozik, bármikor, azt csak sajnálni tudom.

2014. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van szabó szakmám de nem vittem teljesen végig. Már egész jól tudok varrni. Lennének emberek akik adnának feladatot de annyira nem érdekel már semmi hogy nem mozdulok. Azt tervezem hogy majd szeptemberben elkezdek cukrász szakmát de az még mesze van.
2014. febr. 5. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig csinál sütiket, készíts egyblogot, rakd fel a képeket és a recepteket. Visszaigazolást kapsz, érdeklődést és szeretetet. Nyilván ez a 3 hiányzik a legjobban. Mindegy, mit csinálsz, de csinálj valamit, ahonnan ezeket visszakapod.

Hiszen, ha ez a három legfontosabb emósció nincs meg az életedben, hogy adhatnád tovább a legfontosabbnak az életedben. Neki is ez a 3 a legfontosabb.

2014. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul, gondolom, nagyon fiatal vagy. Szükséged van, hogy nőként kezeljenek (ez is egy visszaigazolás), ha a férjedtől már nem kapod meg.

Legyenek céljaid, lelki és fizikai egyaránt. A gyerek lassan bölcsis lesz, foglalkozz magaddal, lelkileg és testileg.

2014. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ezek hiányoznak nagyon. Sajnos nem sütögethetek mert nincs pénzük. Minden nap csak ezt hallom, hogy nem meg hogy nincs. Szomorú de azért vállaltam a fiamat mert már akkor is szeretet hiányban szenvedtem és teli voltam szeretettel. Most valamennyit kapok és ami mind bennem van azt oda tudom adni neki de lassan megfojtom a rengeteg szeretettel. Leginkább a törődés szeretet hiány miatt kezdek bekattanni.
2014. febr. 5. 23:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Látod, akkor ez a fő baj. Még pénztelenül is, az otthoni időszakban is önfeledtül boldog az ember, ha az élete rendben van. Akkor neked a szeretet, szerelem, megbecsülés hiányzik.

Óvatosan mondd el ezt a férjednek.

Mindenféle indulatoktól mentesen mondd el, mennyire szereted, és mennyire hiányzik, hogy érezd, hogy szeret. Gyereket vállaltatok, s most mégis csonkának tűnik a család. Mondd el a félelmeidet, bánataidat, de ne spórolj az örömökkel, a pozitív oldallal sem. Legyél igazságos és bölcs hozzá is és magadhoz is.

2014. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs gyerekem, de a kapcsolatom hasonló cipőben jár. Én is ugyanígy érzek az élettel kapcsolatban. Amikor belefogtam valamibe, amihez esetleg nem kellett pénz, akkor a párom beleszólt hogy ne töltsem hülyeségekkel az időt, inkább főzzek, mossak, takarítsak. (megjegyzem mindig rendben van a lakás és főtt étel van előtte az asztalon ha hazajön)

Én is elveszítettem minden motivációt. Azt tudom, hogy hiányoznak az emberek, jó lenne eljárni néha beszélgetni valakivel elmenni csak sétálni egyet, vagy meginni egy kávét és végre nem a 4 falat nézni, meg a párom balhéit hallgatni.

Én most azon vagyok, hogy találjak 1-2 ilyen barátot, barátnőt...

2014. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra lenne szükséged, hogy menj dolgozni és hasznosnak érezd magad!
2014. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neted van, ahogy látom. Én otthon vagyok, mert jelenleg nincs munkám, de én nagyon élvezem, igaz, hogy csak azóta, mióta rájöttem, hogy mi okoz örömet, milyen témák érdekelnek. Lehet, először erre kellene rájönnöd. Én azóta tanulok, képzem magam, rengeteg anyag van a neten, ami már ingyen is elérhető. Ha érdekel, hogyan tudsz rájönni arra, hogy mi érdekel, dobj egy pirivt, és megírom, nekem hogy sikerült.
2014. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!