Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem felesleges?...

Csak szerintem felesleges? Gyerek is lesz. Nagy korkülönbség.

Figyelt kérdés
Elvált férfi 51 éves, 2 gyerek ( 18éves fiú, 13 éves lány) akik az anya felügyeletére vannak bízva de látogatják az apjukat. Apának az új barátnője 24 éves (nem bulizós, de éretlen) és 2hónap után terhes és biztos megtartja. Mindenki ellene van szinte (én is) a kapcsolatnak, csak a pár nem. Pénzre egyik f4él sem hajt mert nem gazdagok.

2014. febr. 4. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Mi a felesleges? Nem értem a kérdést?

Te dolgod?

2014. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi a kérdés?

Egyébként tudod mi a felesleges? Beleütnöd az orrod.

2014. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki foglalkozzon a saját dolgával.

Azért mert nagyobb a korkülönbség köztük az átlagnál, akkor már nem is lehetnek boldogok? Nem lehet gyerekük? Vagy mi a felesleges? Az ő dolguk, ha nekik így jó, nem neked kell felnevelni, hanem nekik.

2014. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Mi a felesleges? Én sem értem a kérdést. Meg azt sem, hogy minek ütöd bele más életébe az orrodat.
2014. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
FElesleges idopazarlas, hogy beleszolsz masok erzelmi eletebe. Allapotos a holgy, aki felnott es a gyermek nemzoje is, tehat joguk van eldonteni, hogy mit akarnak, talan a korkulonbseg ellenere is van kozos celjuk!
2014. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, ki vagy te a történetben, de az a szomorú közlendőm, hogy ez pont csak a páron múlik, senki másnak - így neked sem - qrvára nincs köze hozzá...
2014. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

ez a kérdés az, ami igazán felesleges.

majd ők tudják, hogy akarják.

mit szerettél volna evvel a kérdéssel?

nem is igazán értem, mi a bajod, mit akarsz mondani.

2014. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
70 lesz mikor a gyerek felnő talán már nem is fog élni a lánynak át kéne gondolni miből lesz annak a gyereknek mondjuk jogsija, nyelvizsgája... miből inditja el az életben kisnyugdijból.
2014. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És téged kinek a személyében tisztelhetünk?
2014. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom rosszul fogalmaztam. A nő akarja a gyereket mert az olyan édes meg minden a férfi nem mert fél a kics jövőjéért. Én mind1 hogy ki vagyok. Nem akarom őket széthúzni vagy ilyesmi csak a gyerek egy kissé meggondolatlanság szerintem. A nő mondjuk 20 év múlva mit csinálna a gyerekkel? Mert dolgozni nem akar de követelőző tipus.
2014. febr. 5. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!