Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem felesleges?...

Csak szerintem felesleges? Gyerek is lesz. Nagy korkülönbség.

Figyelt kérdés
Elvált férfi 51 éves, 2 gyerek ( 18éves fiú, 13 éves lány) akik az anya felügyeletére vannak bízva de látogatják az apjukat. Apának az új barátnője 24 éves (nem bulizós, de éretlen) és 2hónap után terhes és biztos megtartja. Mindenki ellene van szinte (én is) a kapcsolatnak, csak a pár nem. Pénzre egyik f4él sem hajt mert nem gazdagok.

2014. febr. 4. 17:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, fog majd dolgozni, mert rá fog kényszerülni. Vagy 20 év múlva már valaki mással tartatja el magát, ha tényleg akkora ingyenélő.

De megint csak: Mi közöd is hozzá? Azt csinál, amit akar. Ezt úgyis ketten döntik el, hogy te mit gondolsz, az kb. annyi jelentőséggel bír, mint döglött lovon a patkó. Van, de minek?!

2014. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!