Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez apakomplexus lenne, mert...

Ez apakomplexus lenne, mert mindig ezt mondják (19 év korkülönbség)?

Figyelt kérdés

Édesapám alkoholista volt, sosem foglalkozott velünk, és amikor 20 éves voltam, meghalt nagyon fiatalon, 43 évesen.

Most 25 éves vagyok, és olyan 3 éve van bennem egy olyan, hogy csak a 40 feletti férfiak tetszenek.

Most ismerkedem egy 44 éves férfival kb. 2 hónapja, és úgy néz ki, hogy összejön a dolog, mert nagyon szeretném.

Én már nagyon szerelmes is vagyok, és ő is szerintem, látszik.

Van jövője ennek a kapcsolatnak ekkora korkülönbséggel?

És tényleg igaz lenne, hogy csak apámat keresem minden 40 feletti férfiban?

Az ismerőseim nagyon rosszindulatúak, és elítélnek engem ez miatt, hogy egy nálam sokkal idősebb férfit szeretek.

Szerintetek jogos?

Mert nem érzem, hogy ekkora probléma lenne a korkülönbség, ha két ember szereti egymást.


Tapasztalatok?

Vélemények?



2013. szept. 23. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha ti jól érzitek magatokat egymással, akkor senkinek nincs köze ehhez. A nagy korkülönbség nem most lesz baj, hanem 15-20 év múlva. Az, hogy az apádat keresed? Ezt szokták mondani, nem tudom mennyire lehet igaz.
2013. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell tudni. Nekem sem volt jó viszonyom az apámmal nagyon sokáig, mégsem vonzódtam az idősebb pasikhoz. Lehet, hogy szimplán érettebb vagy a korodnál, és ezért jönnek be az idősebb pasik. :)
2013. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül...apáméknak nagyon ranyos apukájuk volt és 4 éve halt meg.nagynéném mégis egy nála 18 évvel idősebb férfihoz ment hozzá és már 29 éve boldog házasok!
2013. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok régimódi, de én szeretek első lenni a páromnak. Köztünk is van 10 év, de valahol engem megnyugtat az a tudat, hogy én vagyok az első felesége, tőlem van az első gyereke. Ha elválnának egyszer útjaink, akkor könnyebb lenne egy idősebb már elvált férfival kezdeni. De hangsúlyozom ez csak az ÉN véleményem, ezek csak az ÉN érzéseim.

Ha úgy érzed neked így jó, ha boldog lennél vele, akkor ne foglalkozz a rossz indulatú emberekkel. Az emberek bántják egymást ahol érik, ha nem találnak fogást a másikon, akkor kitalálnak valamit.

Sok boldogságot nektek!

26N

2013. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Lehetsz vele nagyon boldog, de később, ha tényleg hosszú távra gondolkodsz, mikor te 50 éves leszel, ő már 69.. Egész más szakaszában lesztek az életeteknek. Benned még megvan a tettvágy, ő már sokkal nyugisabb lesz. Szerintem nem jó ötlet, tényleg sok ez a korkülönbség.
2013. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha most boldogok vagytok akkor ne foglalkozz semmivel! Nálunk 30 év a korkülönbség, én is tudom, hogy ez nem halálunkig tartó kapcsolat.

Ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel!

2013. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ennyi korkülönbség majdnem egy generáció. Most még talán jól működik, de 20 év múlva csak akkor, ha hajlandó leszel hozzá alkalmazkodni.

Ha valóban vele képzeled el az életedet, akkor erre is kell számítanod.

Ha még sem sikerül, 45 évesen már nagyon nehezen találsz párt.

2013. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na hallgass a károgókra!

Csak irigyelik a boldogságodat.

2013. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig fogsz kapni hideget-meleget. Ezzel számolnod kell. A férjem 18 évvel idősebb nálam és amikor megismerkedtünk és járni kezdtünk 1! azaz 1 barátnőm volt csak aki támogatott. Még anyukám is azt mondta hogy ne is tervezzek hosszú távra.. és tessék. Az idő minket igazol. Van egy 1 éves fiunk és házasok vagyunk. Minden rendben van. Idővel elfogadta mindenki hogy együtt vagyunk. Ha ti jól érzitek magatokat, ne foglalkozz senki mással!
2013. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Közöttünk meg 15 év van és mindig is idősebb pasijaim voltak. Igazából én sosem gondolkodtam ezen, hogy apakomplexus-e vagy sem, mert akár az,akár nem, akkor is így érzem jól magam.
2013. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!