Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez apakomplexus lenne, mert...

Ez apakomplexus lenne, mert mindig ezt mondják (19 év korkülönbség)?

Figyelt kérdés

Édesapám alkoholista volt, sosem foglalkozott velünk, és amikor 20 éves voltam, meghalt nagyon fiatalon, 43 évesen.

Most 25 éves vagyok, és olyan 3 éve van bennem egy olyan, hogy csak a 40 feletti férfiak tetszenek.

Most ismerkedem egy 44 éves férfival kb. 2 hónapja, és úgy néz ki, hogy összejön a dolog, mert nagyon szeretném.

Én már nagyon szerelmes is vagyok, és ő is szerintem, látszik.

Van jövője ennek a kapcsolatnak ekkora korkülönbséggel?

És tényleg igaz lenne, hogy csak apámat keresem minden 40 feletti férfiban?

Az ismerőseim nagyon rosszindulatúak, és elítélnek engem ez miatt, hogy egy nálam sokkal idősebb férfit szeretek.

Szerintetek jogos?

Mert nem érzem, hogy ekkora probléma lenne a korkülönbség, ha két ember szereti egymást.


Tapasztalatok?

Vélemények?



2013. szept. 23. 18:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy apakomplexus, nekem él az apukám, jóban is vagyunk, Párom mégis 18 évvel idősebb, és nagyon szeretjük egymást :) az már más kérdés, hogy a szüleim, főleg anyu, hogy áll ehhez az egészhez... :( :) Legyetek boldogok! :)
2013. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!