Ez apakomplexus?

Figyelt kérdés
4-5 éves lehettem amikor apám meghalt, azóta nem volt férfi az életünkben (anyáéban), mindig is az idősebb férfiak tetszettek ill. a jövőben is idősebbel tudom csak elképzelni az életemet (kapcsolatügyileg). Szerintetek? 16/L
2013. szept. 1. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül. Bár akiknél ezt láttam, ott mindegyik lánynál/nőnél volt valami gond az apával. Vagy meghalt az apa, vagy elváltak, vagy más probléma. Amúgy egy idősebb férfi már érettebb, stabilabb, tehát az is lehet, hogy simán csak stabilitásra vágysz egy kapcsolatban.
2013. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Amúgy én is inkább az idősebbekkel tudtam volna elképzelni kapcsolatot mindig is. :) Emlékszem, hogy még 5-6 éves koromtól egészen az egész tizenéves koromon át a kb. 25 éves fiúk tetszettek. Gondoltam én is, hogy normális-e ez így, de hát ez van.


De mostanra, így huszonéves koromra egész normális párkapcsolatom van, két évvel idősebb a párom. Viszont ugyanazt az erős férfit látom benne, amit mindig is kerestem, egy férfit, aki képes lesz gondoskodni a családról, akire felnézhetek.


Ez nem feltétlen apakomplexus, csak a férfit keresed, és meg is fogod találni, ha nem éred be akármilyen fiukával, ami divatos manapság.

2013. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. :D
2013. szept. 1. 22:13
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem elváltak a szüleim 11 éves koromban. Most 14 éves vagyok és velem is pont ugyan ez van. Én is egy sokkalta idősebb férfival tudom elképzelni az életemet. Nálam az apakomplexus nem csak a szüleim vállása váltotta ki hanem az is hogy engem a korombeliek ovodás korom óta piszkáltak a súlyommal... :/ Engem ez mindig is nagy trauma ként ért. Amiko meg kezdtem úgymond "felnőni" (ha szabad így kifejeznem magam :) ) akkor megtaláltam a felnött férfiakban azt amit a korombeliekben nem. Megláttam egy amolyan érettséget. Együtt érzek veled! :) 14/L

2014. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Nekem olyan 30-50 éves korú férfiakig bárki bejön.
2014. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Engem is piszkáltak. A velem egyidős/és a fiatalabb fiúk is... Lehet ezért utálom őket. Éretlen gyerekeknek tűnnek a szememben.


Igen, én is így vagyok.


(17/L már)

2014. márc. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!