Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexus vagy nem?

Apakomplexus vagy nem?

Figyelt kérdés
En 18 eves lany vagyok es tobb mint 3honapja vagyok egyutt a baratommal aki 22 eves, viszont a baratomnak nagyon keves szabad idoje van a munkaja miatt. Meg 1 picit hanyag is. En nagyon kedvelem, es ugy erzem szerelmes is leszek bele. Ezzel ellentetbe megismertem egy 32 eves ferfit, nagyon nagyon lenyugozott, es egyre inkabb vonzodom hozza. Nem tudom eldonteni, hogy apakomplexusom van-e, volt mar olyan, hogy idosebb pasikhoz vonzodtam, es soha nem birtam a velem egykoru fiukat, ezert is van azt hiszem 22 eves baratom. Azt olvastam, hogy az apakomplexus abbol is eredhet, hogy nem kaptam eleg szeretetet az apamtol,1eves koromban elvaltak a szuleim es en nem tartom a kapcsolatot apammal. Szerintetek tenyleg apakomplexusom lehet?

2013. márc. 16. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
szerintem apakomplexusod van.
2013. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csudát! Csak imponál, hogy egy idősebb, tapasztaltabb férfi is figyel rád.
2013. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de en ugy erzem,hogy nem csak testi vonzalmat erzek...
2013. márc. 16. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2013. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!