Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem kell fel amikor...

Párom nem kell fel amikor haza megyek hozzá. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan a munkám, hogy egyik héten kettőig dolgozom a másik héten pedig este tízig.

Az utóbbi esetben én ilyenkor a páromnál alszom, hogy ne kelljen éjszaka buszoznom.

A lényeg az, hogy mikor én fél tizenegy körül odaérek a páromhoz akkor ő nem kell fel és nem törődik velem. Nektek ez nem esne rosszul?


2014. febr. 7. 22:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A legfőbb kérdésem

Mondtad neki valaha, hogy ez téged zavar, és rosszul esik?


Ha nem akkor, akkor nem itt kell picsogni, hanem kommunikálni.


A 11-essel én is egyetértek.

Én sem szotam mindig kikelni a férjemhez, ő szólt, hgy jobban érzi magát ha kikelek és üdvözlöm(mindig megvárom ébren), mer attól űgy érzi vártam haza. Nem nagy erőfeszítés, előtte is általában megtettem, de ha épp csináltam valamit nem hagytam néha félbe, hiszen nem gondoltam,migy neki nem esik ez a dolog annyira jól.


Viszont ha ő alszik már, mert megy dolgozni reggel, akkro valahol érthető, oigy aludni akar...

Viszont a 11 es által vázolt probléma adott..

2014. febr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én sem kelek fel délutános héten este 11-kor a férjemhez. De nem is várja el! Eszébe nincs emiatt hisztizni... Sőt! Ő mondja, hogy ne is vergődjek a fent maradással, nyugodtan aludjak. Igen, te reagálod túl!
2014. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
92%

"mivel a párom csak azt engedi, hogy ilyenkor nála aludjam. Nem akar senkivel sem együtt élni."


Egy ilyen kijelentés után már nemigazán nevezném az illetőt "páromnak".

Szerinted ennek így van jövője? Ha nem akar veled együtt lakni, akkor inkább keress egy olyan faszit, aki tényleg veled akar lenni és nem csak megtűr maga mellett.

2014. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23. Van aki nem akar komoly kapcsolatot, gondolom a kérdező párja is ilyen. De azért hívhatja a párjának hiszen együtt "járnak":
2014. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Amikor a barátom éjszakás nekem meg nincs dolgom másnap, át szoktam menni hozzá, hogy mégis együtt legyünk kicsit aznap is. Ő fel sem ébred mikor odaérek, átöltözöm, bebújok hozzá, megpuszilom, ő átölel, magához szorít, de egyáltalán nincs magánál:) én imádom ezeket a pillanatokat, annyira szeretem mikor ilyen szorosan átölel még álmában is:)) Szerintem inkább gondolj erre te is. Beszélgetni másnap is van időtök. Bár arra én is kíváncsi lennék, hogy hogyan tervezed a jövőd vele?
2014. febr. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!