Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem kell fel amikor...

Párom nem kell fel amikor haza megyek hozzá. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan a munkám, hogy egyik héten kettőig dolgozom a másik héten pedig este tízig.

Az utóbbi esetben én ilyenkor a páromnál alszom, hogy ne kelljen éjszaka buszoznom.

A lényeg az, hogy mikor én fél tizenegy körül odaérek a páromhoz akkor ő nem kell fel és nem törődik velem. Nektek ez nem esne rosszul?


2014. febr. 7. 22:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
De. Nyilván hisztiznék egész éjjel!! Gondolom nem csak te dolgozol!!
2014. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Én sem kelnék fel. Mégis mit kéne csinálnia? Körülugrálni téged?
2014. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

Miért kellene felkelnie? Gondolom, ő is dolgozik?

Feküdj len mellé, és aludj te is.

2014. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom ő megy reggel dolgozni.
2014. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Mégis miért kellene felkelni,mit kell veled törődni, mi vagy te valami ovis aki nem tudja ellátni magát?
2014. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Te felkelsz hozzá reggelente?
2014. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Azért képes vagy hisztizni, mert aludni merészel? Jézusom, ne nevettess. Igen túl reagálod!
2014. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Te hánykor kelsz reggel miatta,és mennyit foglalkozol vele reggel?
2014. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem reggel mindig haza kell mennem anyámhoz mivel a párom csak azt engedi, hogy ilyenkor nála aludjam. Nem akar senkivel sem együtt élni. Szóval hajnalban együtt kelünk. Azért felkelhetne megkérdezni hogy vagyok, vagy mi újság.
2014. febr. 7. 22:56
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
Amikor így késő hazaérsz, nem az a vágyad hogy te is ágyba kerülj minél hamarabb? Lehet hogy azért nem kel (egy L-lel) fel, mert ott várja hogy hozzábújj!
2014. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!