Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem kell fel amikor...

Párom nem kell fel amikor haza megyek hozzá. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan a munkám, hogy egyik héten kettőig dolgozom a másik héten pedig este tízig.

Az utóbbi esetben én ilyenkor a páromnál alszom, hogy ne kelljen éjszaka buszoznom.

A lényeg az, hogy mikor én fél tizenegy körül odaérek a páromhoz akkor ő nem kell fel és nem törődik velem. Nektek ez nem esne rosszul?


2014. febr. 7. 22:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
A kérdés az hogy mért vagy olyan pasival aki nem tervez veled hoszútávon és nem foglalkozik veled?
2014. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
1-es, ugyanez jutott eszembe! Inkább ez a probléma..
2014. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
12 es vagyok, elírtam bocsi 11-es akar lenni :)
2014. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
98%

ennyi erővel albérletben is lakhatnál.

nem nevezném páromnak azt az embert aki reggel kidob, arra hivatkozván hogy nem akar senkivel együtt élni.

javaslom hogy keress egy normális embert párnak.

neked nem az a bajod hogy éjnek évadján nem kel fel miattad, hanem hogy ilyen lekezelő veled.


én speciel nem kelek fel a párom miatt ha éjszaka jön haza, és ő sem ha én későig melózom, de nem szoktuk egymást elzavarni a lakásból.

2014. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

én tökéletesen megértelek, nekem sem esne jól, ha a párom egyáltalán nem kelne fel hozzám. Nyilván nem azt várná el a kérdező, hogy a párja puccba vágva ötfogásos gyertyafényes vacsorával majd masszázzsal meg miegymással várja minden este, csupán azt, hogy felkeljen, hogy szia drágám, megérkeztél, de jó, hogy itt vagy, puszi, egy meleg őszinte ölelés, pár mondat hogy mi volt aznap munkában, aztán lehet visszabújni az ágyba. Hogy egyszer-kétszer elalszik az érthető, de hogy soha nem kiváncsi, mikor ér haza a kedvese, nem vágyik rá, hogy legalább puszit adjon neki, vagy nem érdekli, biztonságban haza-e ér aznap, nekem furcsa. Ha én lennék férfi, még a buszmegállóba is kimennék a párom elé, hogy a sötétben éjjel ne egyedül keljen végigmenni az utcákon.

Szóval én igazat adok a kérdezőnek.


Viszont hogy a párod nem engedi hogy tovább ott maradj nála reggel...ez felfoghatatlan...ha ennyire nem bizik benned, miért vagytok egy pár? fél hogy ellopsz valamit, vagy mi? Simán adhatna neked kulcsot, kialszod magad, aztán délután mig ő dolgozik, bezárod az ajtót és hazamész.

2014. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
és még csodálkozol hogy nem akar együtt élni senkivel
2014. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%

Hát mi húsz éve vagyunk házasok,de mikor a férjem éjszakás én mindig megvárom és beszélgetünk fél órát- kivel mi van,vagy huncutkodunk ha lefürdött,pedig 4-kor kelek én is és munkába megyek. De mikor apukám hosszú ideig beteg volt és ápoltam,sokszor későn értem haza ő is mindig megvárt,pedig nem kértem tőle-de jólesett.

Sajnos azt kell mondjam,több törődést és szeretetet érdemelnél és nem reagálod túl a dolgot.

2014. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%
Férjem éjfélig dolgozik, én 6-kor kezdek. Viszont minden este felkelek mikor hazajon. Átolelem, megcsókolom, megkérdezem, hogy telt a napja, stb... megvárom míg lezuhanyzik, míg megkajál, majd egyutt bújunk be az ágyba. Mikor én jovok haza, akkor o szintén megkérdezi, mi volt velem. Szervezés kérdése az egész. Egy órát rá tudunk szánni a másikra, legfeljebb egy órával hamarabb fekszunk le vagy kelunk fel.
2014. febr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem tudom. Én olyan vagyok, hogy ha felébredek, fél óráig nem tudok beszélni, morcos és hisztis vagyok. Nem beszélek, csak morgok, és nem sok mindent fogok fel abból, amit mondanak nekem.


Épp ezért soha nem várnám el ezt senkitől - sőt, általában figyelni szoktam arra, hogy csendesebben működjek, mikor a kedvesem alszik. Ez is figyelmesség.


Nem tudom, hogy a párod is ilyen-e. A megoldás az lenne, ha megpróbálnátok elrendezni az összeköltözést.

2014. febr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
96%
Ebben a kapcsolatban a legkevesebb, hogy nem kel fel hozzád! Ezt nem is nevezném kapcsolatnak! Reggel el kell menned, hogy ne zavard a köreit...B@sszus!
2014. febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!