Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl?

Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Láttam,hogy apum megnézte egy randioldalon néhány nő adatlapját...Szeretem a szüleimet,és úgy tudom,ők is szeretik egymást.Sajnos apummal nem sokat beszélünk,mert a munkájából adódóan keveset van itthon.Megcsalja anyát?Férfiak,ha beregisztráltok egy ilyen oldalra,előfordulhat,hogy csak kíváncsiságból,vagy mindenképpen szeretőt kerestek?

Sajnálom,ha kavaros a szöveg, remélem azért ki tudtok rajta igazodni.


2013. dec. 28. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenképpen kifele kacsingatás.

Vagy tudatosan, vagy tudat alatt.

Kíváncsisággal indul, és szerető lesz belőle.

Én rákérdeznék a faterra, s felvilágosítanám, hogy nagyon pórul járhat az ilyen oldalakon.

Nem különben, hogy kockára teszi a családi békét.

2013. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm van aki beregisztrál, vagy esetleg csetelget másokkal, de félrelépni nem akar, vagy válni. Vannak akik így élik meg ha ellaposodik a kapcsolat vagy gond van a kapcsolattal. Én is beszélnék a helyedben apuddal, hogy mi a helyzet.
2013. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a normális választ!

Én is ettől tartok...de az utóbbi években kicsit eltávolodtunk egymástól,pedig régen szerettem vele lenni.Nem tudom,hogy ha rákérdeznék,igazat mondana-e.

A másik,hogy bűntudatom van attól,hogy megkérdőjelezem az erkölcseit,hiszen mégis az apám,és azért dolgozik annyit,hogy nekünk mindent megadhasson.

Úgy érzem,a családi béke már rég nem állandó :/

Ennek ellenére lehet,hogy meg kellene értenem őt. Sokáig van távol tőlünk, ott a kísértés..vagy nem tudom.Ezt el kell nézni neki,"senki nem tökéletes" alapon,és járjak csukott szemmel,vagy próbáljak rákérdezni?

Vagy ne avatkozzak a szülők dolgába? Anya nagyon szereti őt,neki közel 30 év házasság után is ő álmai embere,és valószínűleg összeomlana,ha kiderülne,hogy nem alaptalan a gyanúm.

Inkább hagyjam az egészet?:/

2013. dec. 28. 23:21
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a második választ is,azt hiszem kipuhatolózom majd,mi a helyzet.
2013. dec. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!