Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engeszteljem ki, vagy ő...

Engeszteljem ki, vagy ő kérjen bocsánatot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Délután összevesztünk a kedvesemmel. Szüleimmel lakom, pakoltunk a régi szobámban, és megtaláltuk az egyik tolltartómat. Kb 5.-os voltam általános iskolában, tehát kb. 9 éve volt, és a radíromra ráírtam 2 fiúnevet akiket "szerettem". Megmutattam neki, gondoltam jót röhögünk rajta. Tévedtem. Nevetés helyett veszekedtünk. Gyerekes dolog miatt sértődött meg, de én voltam a "hülye", mert megmutattam neki. Kérjek tőle bocsánatot? Vagy várjam amíg ő rájön, hogy hülyeség volt hisztiznie? Majdnem 2 éve vagyunk együtt, egyébként jó a kapcsolatunk. 25 éves.
2009. dec. 7. 17:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Van kérdés,de attól befoghatod. :D (vicc volt)

Egyébként jó meglátás,csak mi van akkor,ha egymás mellé teszünk egy olyan embert,aki mindig enged és egy olyat,aki sosem.Abból lesz az elnyomás nem?Mert,aki sosem enged és látja,hogy a másik igen,akkor úgy gondolja,hogy neki volt igaza és láss csodást,mindig neki van.Ezt könnyű hamar megszokni.

Amúgy ez az eset egyszerűen röhejes és gyerekes.Mindegy ki enged,csak a személyi igazolványuk árulkodik arról,hogy felnőttek,egyébként pedig dedó.Békülj ki vele,ahogy tudsz,de járj nyitott szemmel,mert ez a beteges féltékenység első jele és abból normális kapcsolat nem lesz.Vigyázz magadra!

2009. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!