Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engeszteljem ki, vagy ő...

Engeszteljem ki, vagy ő kérjen bocsánatot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Délután összevesztünk a kedvesemmel. Szüleimmel lakom, pakoltunk a régi szobámban, és megtaláltuk az egyik tolltartómat. Kb 5.-os voltam általános iskolában, tehát kb. 9 éve volt, és a radíromra ráírtam 2 fiúnevet akiket "szerettem". Megmutattam neki, gondoltam jót röhögünk rajta. Tévedtem. Nevetés helyett veszekedtünk. Gyerekes dolog miatt sértődött meg, de én voltam a "hülye", mert megmutattam neki. Kérjek tőle bocsánatot? Vagy várjam amíg ő rájön, hogy hülyeség volt hisztiznie? Majdnem 2 éve vagyunk együtt, egyébként jó a kapcsolatunk. 25 éves.
2009. dec. 7. 17:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért neked kellene bocsánatot kérned? Várj kicsit, nyugodtan főjön a levében. Az viszont elgondolkodtat, hogy egy 25 éves férfi így viselkedik.
2009. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta, nekem is rosszul esne, ha azt látnám, hogy gyerekkorában egy XY nevű lányba volt szerelmes.
2009. dec. 7. 18:01
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
:DDDDDD Hát ti tiszta hülyék vagyok
2009. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy 25 éves felnőtt férfitől ez elég gyerekes,és abnormális dolog szerintem!
2009. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is rájöttem. :)
2009. dec. 7. 18:13
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
De a múltad nem tartozik rá mert nincs következménye nincs gyereked arról nem is beszélve,hogy ötödikes voltál erre nem lehet féltékenynek lenni inkább egy ok arra hogy összekapjatok nem?
2009. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, most bogarat ültettél a fülembe. A férjem oviskori szerelmét másképp hívták, mint engem. Ki is dobom a cuccait az udvarra. De hogy vacsorát nem kap, az fix. :)))
2009. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg butaság!Olyan dolog miatt vitatkoztok,amiről senki nem tehet.Akkor még nem ismertétek egymást,de éltétek az életeteket és hát Istenem,találkoztatok ellentétes nemüekkel,akik tetszettek és főleg tinikorban ez egyenlő volt a szerelemmel.A múltat megváltoztatni nem lehet,de ez a gondolkodás,hogy ilyen miatt veszekedni,egyszerűen nem méltó 20-on évesen!!!
2009. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
18:14 ez nagyon jó no most akkor én is elgondolgodom :-)
2009. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
18:14-es ez jó volt :D
2009. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!