Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engeszteljem ki, vagy ő...

Engeszteljem ki, vagy ő kérjen bocsánatot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Délután összevesztünk a kedvesemmel. Szüleimmel lakom, pakoltunk a régi szobámban, és megtaláltuk az egyik tolltartómat. Kb 5.-os voltam általános iskolában, tehát kb. 9 éve volt, és a radíromra ráírtam 2 fiúnevet akiket "szerettem". Megmutattam neki, gondoltam jót röhögünk rajta. Tévedtem. Nevetés helyett veszekedtünk. Gyerekes dolog miatt sértődött meg, de én voltam a "hülye", mert megmutattam neki. Kérjek tőle bocsánatot? Vagy várjam amíg ő rájön, hogy hülyeség volt hisztiznie? Majdnem 2 éve vagyunk együtt, egyébként jó a kapcsolatunk. 25 éves.
2009. dec. 7. 17:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy butaság. Egyszerűen megsértődött. Mit mondjak neki?
2009. dec. 7. 18:18
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Aranyos :)

Nem kell bocsánatot kérni egyikőtöknek sem :)

Lépj túl ezen, mosolyogj rá, és rendeljetek egy pizzát!

Nem kell túllihegni!

2009. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Jelenleg otthon van (nem kocsmázik, 100%), és arra vár, hogy én jelentkezzek. :)

De a pizza jó ötlet.:)

2009. dec. 7. 18:22
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé ostoba vagy ha Te jelentkezel!

De legalább rájön,hogy hül.ét tud belőled csinálni.

Még nincsenek igazi problémáitok,ezért kreáltok magatoknak mint az oviban.Jó ötlet a pizza rendelés,de várd meg amíg Ő rendeli neked!

2009. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már gyerekszerelmekre legyen féltékeny.
2009. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
"Bocsáss meg, hogy nem zárdában ismertelek meg."
2009. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sincs már az első szerelmek korában, ha csak nem voltatok eddig aszexuálisak.
2009. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%
Én felhívnám (mert némán duzzogni gyerekes lenne) és tisztáznám, hogy nincs bűntudatom, mert nem követtem el semmilyen bűnt, és kételkedem a közös jövőben, ha továbbra is ilyen betegesen féltékeny lesz (szerintem nem érdemes megvárni, hogy eljussatok odáig, hogy az utcára sem mehetsz ki, hátha rád néz valaki).
2009. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ő már elfelejtette :)nevessetek egyet! Mindegy, ki kezdi!

Az is mindegy, ki rendeli a pizzát. Én megrendelném az ő címére, ő meg fizesse ki!

2009. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ROSSZ az a tanács, hogy ne engedj!

Ilyen tanácsot az ellenségemnek adnék. (Nem adok.)

A büszkeség, önteltség képes ilyen tanácsot adni.


Mert mi van ha én engedek??? Úristen-úristen-úristen!!! Akkor én kisebb leszek, gyengébb, kiszolgáltatottabb és védtelenebb. Holott nekem nagyobbnak, erősebbnek, tökéletesnek kell lennem, nekem kell uralnom a sorsomat, a környezetemet, mindent! (Ez van általában mögötte.)


Na most gondolatban rakjunk egymás mellé két ilyen gondolkodású embert! Mi lesz ebből? Sok minden, de harmónia nem. Állandó veszekedés, hatalmi játszmák garantáltak. Most tegyünk egymás mellé két olyan embert, akik nem félnek engedni, bátran mernek kiállni azzal a másik elé, hogy sérülékeny vagyok, érzékeny vagyok, nem vagyok tökéletes, tőled sem várom ezt. Olyanokat, akik mernek beszélni egymásnak az érzelmeikről, érzéseikről, legmélyebb félelmeikről.


Ha nincs kérdés, befogtam. :D

2009. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!