Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnék sporolni? Az...

Mivel tudnék sporolni? Az utóbbi pár hónapban nem tudok kijönni a pénzünkből, és szeretnék sporolni csak nem tudom mivel kezdjem.

Figyelt kérdés
Most gondoltam,hogy mobil internetre váltok,az fele annyiba kerül(szükségem van netre,az az egy szórakozásom).Sajna a tv-n nem tudok,mert arra hűségnyilatkozatot írtunk alá.Már energiatakarékos izzokat használok.Ruhákra már rég nem költök,csak a gyerekeknek veszem meg,amit nagyon muszáj.De így sem megy,nem jövök ki a pénzből! Mit tehetnék még?
2009. dec. 7. 12:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
12%

13:11-es vagyok.

Nincs magammal semmi bajom,miért lenne? Azért,mert nevetséges,hogy a kedves kismami mindehova,oda kell írja megint kismamika vagyok,ez szánalom....én meg a tanuló diáklány.Na mindenjót.

2009. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Mág a 18 éves lánynak is,mert bár sok mindennel nem értek egyet(leginkább a stilussal),de hát ez is csak vélemény.Szerencsére nem cigizünk,nem veszünk ásványvizet sem,és nincs drága hobbink,sőt a férjemé még pici pénzt is hozz a házhoz.Én nem használom az autót,mindenhova gyalog megyek,vagy biciklivel.Max.20 fok van a lakásban,ezzel sem tudok már sporolni,hisz kis gyerekeim vannak. Tényleg köszi mindenkinek a tanácsokat,és ne bántsátok egymást,hisz nem ez volt a szándékom. Nem is gondoltam volna,hogy még egy ilyen egyszerű kérdés is vitát szíthat! :)
2009. dec. 8. 10:47
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Még annyit szeretnék hozzátenni,hogy nem az a szánalmas,aki képes a saját életét élni önerőből,hanem aki arra veri magát,hogy a szülei nyakán él,és mindenkinél többnek képzeli magát,na ez a szánalmas,Kedves(?) 18 éves ribike!Remélem,sosem leszel terhes,vagy ha igen,akkor elvetélsz!
2009. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
12%
Nem szeretem a gyerekeket nem is akarok ,többre születtem,minthogy otthon gyereket neveljek,olyan irigy vagy,miért foglalkozol még mindig velem én már ezt lezártam:D nyomi.Amúgy meg ahogy kijárom a sulit apámnál fogok dolgozni szal,nem tudom miért lennék élösködni.na szióka,többre nem válaszolok,mert fárasztó,hogy nem szegény kérdező kérdésére válaszolsz,hanem velem vagy elfoglalva.cupp-cupp
2009. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%
Én eddig nem is írtam,TE csökött agyú,de nem irigylem az olyan kis egós pi...kat,mint a magad fajták.Mire legyek irigy?A nagyképű stílusodra?Köszi,de inkább nem!
2009. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
73%

Tény és való,hogy nem kellett volna ideírnom,de ez már megszokásból van így!Olyan automatikusan odaírom a végére!

Akár a nevemet is odaírhattam volna,de nem azt írom!De akkor sem így kellett volna lereagálnia senkinek sem!

2009. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
73%

"többre születtem,minthogy otthon gyereket neveljek"


Bár anyukád is így gondolta volna! Most nem rontanád itt a levegőt.

2009. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
A készenléti fogyasztás csökkentésével is sokat lehet spórolni. Pl. itt egy cikk róla: [link]
2010. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!