Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyukám,...

Miért nem engedi anyukám, hogy a barátommal aludjak?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, barátommal már másfél éve együtt vagyunk, jól ismeri anyukám, és bírja is őt, ennek ellenére nem engedi meg hogy nála aludjak, arról meg hallani se akar, hogy a barátom aludjon itt. Jó tanuló vagyok, semmi gond nincs velem, nem vagyunk vallásosak sem. Már sokat beszéltem erről vele, de ő hajthatatlan, pedig tudja hogy már volt szex, szóval az egészet nem értem. Mit tennétek a helyemben? Bulizni stb elenged anyukám. L19
2014. jan. 29. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg egyszerűen nem akar egy idegen fiút kerülgetni a lakásában. Persze csak úgy kezdődne az egész, hogy te ott alszol a fiú szüleinél, egyre gyakrabban, aztán egyre kellemetlenebbül éreznéd magad, hogy hozzátok sose jöttök, vagy épp a pasid vetné fel, hogy miért mindig nála. Ennek meg az lenne a vége, hogy elkezdenéd anyád fülét rágni, hogy hadd aludjon itt, hiszen te már mennyit ott aludtál, ideje viszonozni. Anyukád pedig egy sakk-matt helyzetbe került a saját otthonában, a saját lányával szemben. Sejtésem szerint ezt szeretné elkerülni.
2014. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
Menj alberletbe, tartsd el magad. Akkor biztos nem szol bele.
2014. jan. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

A leírtak alapján nem látszik értelmes indok, hogy ne aludhass együtt a barátoddal. Ilyenkor két dolog lehet a háttérben. Vagy anyukádnál van valami esetleg érthető, de mindenképp irracionális belső ellenállás a dolog elfogadásával kapcsolatban, vagy van egy olyan ok, amit itt nem említettél meg. Ad absurdum olyan ok is lehet, amiről te sem tudsz. Tippelgetni meg nem szeretnék.


"Miért nem engedi anyukám, hogy a barátommal aludjak?"

"Már sokat beszéltem erről vele, de ő hajthatatlan"


Ha sokat beszéltél vele erről, csak mondott is valamit, hogy miért. Gondolom kommunikációtok értelmesebb volt a "nem lehet, kislányom" illetve a "de, anyu, lécci-lécci" ismételgetésénél.


Amúgy az ilyen probléma kezelésére:


Ha anyukád mond egy kifogást (NE VITATKOZZ!):

-ha ezt a problémát megoldanánk, akkor aludhatnék vele? (Persze, nevezd néven a megoldást - csak én most általánosan fogalmazok).

Másik kifogás

-ha ezt a problémát is megoldanánk, akkor aludhatnék vele?

Újabb kifogás

-ha ezt a három problémát is megoldanánk (TÉTELESEN), akkor aludhatnék vele?


Jó eséllyel célhoz érsz. Lényeg, hogy te partner vagy a megoldásban. Jó eséllyel megenyhül, de legrosszabb esetben is pontosan fogod tudni, mi az akadály.


Aztán mehet a telefon a párodnak: "Tasziló, ma este átjössz vacsorázni, de előtte levágod a bajuszod; felveszed a narancssárga I LOVE REZSICSÖKKENTÉS feliratú pólót; jó estét öreganyámmal köszönsz, és éjjel szexelünk!" :)

2014. jan. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Tasziló!!:D:D
2014. jan. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

anyukád maradi. nálunk is ugyanez a box ment 10 éve. Állandó komoly barátom volt, nagyon jól tanultam, semmi értelmeset nem tudtak mondani a szüleim, mint azt, h "ilyet nem való, nem illik, mit szólnak as szomszédok, nem, mert azt mondtam". ők is tudták, h szexelünk, és még a tabiról is tudtak, de a begyöpösödött tekervény nagy úr.

Állítsd kész tények elé. Anyu, este ott alszom Taszilónál. TElefon kikapcs. úgysem megy érted.



29N

2014. jan. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%
Lebegtesd meg előtte a fogamzásgátló tablettát vagy az óvszert :)
2014. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

1. Hát biztosan azért nem szeretné, hogy nálatok aludjon, főleg ha nem túl nagy a lakás, nincs két fürdő stb..., mert kellemetlenül érezné magát egy számára "idegen" férfi jelenlétében. Mégis csak az ős lakása (is), van aki nem szívesen alkalmazkodik otthon. Meg adott esetben fél, hogy meghallhat valamit.


2. Hogy miért nem engedi azt, hogy barátodnál aludj, azt nem tudom, biztosan fél, hogy eztán majd hozzáköltözöl és ő egyedül marad.


1.-es esetben meg kell értened az ő álláspontját. 2.-es esetben pedig mondhatod, hogy ne haragudjon, de most a barátodnál alszol, itt és itt el tud érni ha kell, ekkor és ekkor jössz. Majd elmész és kész. Pár alkalom után meg fog nyugodni.

2014. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mond a képébe hogy neki mért volt joga 16 évesen szülni
2014. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!