Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyukám,...

Miért nem engedi anyukám, hogy a barátommal aludjak?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, barátommal már másfél éve együtt vagyunk, jól ismeri anyukám, és bírja is őt, ennek ellenére nem engedi meg hogy nála aludjak, arról meg hallani se akar, hogy a barátom aludjon itt. Jó tanuló vagyok, semmi gond nincs velem, nem vagyunk vallásosak sem. Már sokat beszéltem erről vele, de ő hajthatatlan, pedig tudja hogy már volt szex, szóval az egészet nem értem. Mit tennétek a helyemben? Bulizni stb elenged anyukám. L19
2014. jan. 29. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Még nem akar nagymama lenni.
2014. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
19 éves vagy, nem kell engedély, azt csinálsz amit akarsz.
2014. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudja elfogadni, hogy felnőtt vagy..

Nem akar a szexuális életedhez asszisztálni...

2014. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Egy anya számára amikor a lánya szexelni kezd, egyenlő azzal, hogy ő megöregedett. Hisz neki már egy nő a lánya, akinek innentől bármikor saját gyermeke lehet. És bármit is mondanak, ez minden nő számára fájdalmas felismerés..
2014. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

"19 éves vagy, nem kell engedély, azt csinálsz amit akarsz."


Persze az anya erre mondhatja, hogy akkor felnőtt tartsa el magáét is. Le kell ülni megbeszélni vele, ha nem megy akkor meg elfogadni. Azt esetleg megemlítheted, hogy ezzel csak azt éri el, hogy elmenekülsz otthonról, de nem veszekedve.

2014. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
talán mutasd meg neki,hogy voltál nőgyógyásznál és szeded a tablettát,és nem leszel terhes,és befejezed az iskolát.
2014. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
5-ös, akkor a Te nézeted szerint, ha van egy felnőtt, nagykorú ember (lehet az 25 vagy 30 éves), aki épp nem dolgozik, vagy egyetemre jár, stb. és otthon lakik, akkor az anyja megtilthatja neki, hogy ne d.ugjon a barátjával/barátnőjével? :D
2014. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

"Miért nem engedi anyukám..."??


Mert fél, hogy felcsinálod a pasidat.

:)

2014. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Miért ha elkezdenek veszekedni, az szerinted előbbre visz. Ha olyan az anyuka mint a kérdezőnél igen.
2014. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Féltékeny, szeretne magánál megtartani. Velem is ez volt. Nehezen viselte, hogy nem vele vagyok egy lakásban kettesben.
2014. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!