Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám elhordott mindennek...

Anyukám elhordott mindennek amiért lefeküdtem a barátommal 1 hónapnyi járás után. Most ez normális?

Figyelt kérdés

Bezzeg akkor nem akadt ki, amikor 14 évesen elvesztettem a szüzességemet. Csak azért, mert a szüleim is imádták azt a fiút...

A mostani barátomat nem nagyon szeretik, és lehet, hogy kicsit hangosak voltunk (kb minden áthallatszik a másik szobába...).. Tehát rájöttek, hogy lefeküdtünk. Amikor barátom elment, anya elhordott mindenféle r*bancnak, meg hogy az ő lánya ilyen selejtes lett, stb...


Most ilyenkor mit tegyek? Vagy majd megnyugszik?


17/L


2012. febr. 6. 19:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
10%
nincs beleszólása ugyhogy sz*rd le
2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem normális, inkább azon kellett volna kiakadnia, hogy 14 évesen már szexeltél. :D Így utólag meg nem tudom, minek hőbörög...

Szerintem máskor legyetek csendesebbek. Gondolom, neked sem (lenne) öröm hallgatni a szüleidet, mikor azt csinálják..

2012. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
13%
Ezt honnan,hogyan tudhatta meg??Miért kell mindent az orrára kötni?Magán ügy,magán élet.
2012. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
6%

> Most ilyenkor mit tegyek?

Sz*rj a véleményére.

2012. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
25%

1 hónap után én nem tartom normálisnak a dolgot, de hát te tudod. :)


Lehet anyud irigykedik mert neked jó éjszakád volt :D

2012. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
42%

Igen, már ott elrontotta, hogy hagyta, hogy 14 évesen odaadd magad valakinek. Azt meg nem értem, miért kell hangoskodni.

Érdekes a gondolatmenete: ha csípi az aktuális pasidat az nem baj és már 14 évesen kefélhetsz, ha nem, akkor soha...

2012. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
69%

1. Szerintem ne te legyél felháborodva, amikor már 14 évesen odadobtad magad valami kissrácnak.

2. Talán nem kéne sikítozva d*gni ha anyádék otthon vannak. Legyél már tekintettel rájuk. Bizonyára te sem hallgatod őket éjjelente...

3. 1 hónap tényleg k*rva kevés idő, az alatt elég nehezen lehet kiismerni valakit, de ez a ti dolgotok. Szerintem anyádon csak most csapódott le az egész, hogy már 14 évesen riherongy voltál, meg most sem tartod sokkal többre magadat. Nem csoda, hogy kiakadt, nyilván egy tartással rendelkező, normális lányt szeretett volna nevelni. Persze, hogy megnyugszik majd, de azért az biztos, hogy sokáig csalódottságot fog érezni amiatt, hogy nem lettél egy mintagyerek.

2012. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
A hangoskodás az ágy nyikorgása volt. Az is áthallatszik a másik szobába, hogy milyen zenét hallgatok. Csendbe, tanulás közben.
2012. febr. 6. 19:30
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

Inkább az a nem normális, hogy 14 évesen már benne voltál...

És számomra az sem, hogy sikítoztok egy szobában, holott tudod, hogy minden áthallatszik. Vissza lehet fogni magad. Én biztos ki lennék akadva, ha hallanám a 17 éves lányomat nyögni a szomszéd szobából...

2012. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
19:30-as válaszoló: én nem beszéltem hozzád úgy, mint egy kutyához (sőt, még egy állattal sem beszélnék így), akkor te miért beszélsz így velem? Neked ettől most jobb lett? Hozzád így beszélnek az emberek? Sajnállak.
2012. febr. 6. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!