Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám elhordott mindennek...

Anyukám elhordott mindennek amiért lefeküdtem a barátommal 1 hónapnyi járás után. Most ez normális?

Figyelt kérdés

Bezzeg akkor nem akadt ki, amikor 14 évesen elvesztettem a szüzességemet. Csak azért, mert a szüleim is imádták azt a fiút...

A mostani barátomat nem nagyon szeretik, és lehet, hogy kicsit hangosak voltunk (kb minden áthallatszik a másik szobába...).. Tehát rájöttek, hogy lefeküdtünk. Amikor barátom elment, anya elhordott mindenféle r*bancnak, meg hogy az ő lánya ilyen selejtes lett, stb...


Most ilyenkor mit tegyek? Vagy majd megnyugszik?


17/L


2012. febr. 6. 19:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
77%
19:54.nek tökéletesen igaza van, még ha nem is tudta helyesen leírni a véleményét. De igaza van.
2012. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ezt a "helyes"írást remélem nem gondoltad komolyan." :-DDDD

Gyerekek, na az a művészet! Csinálja utána bárki!!!! :-)

2012. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
27%

Az, hogy 1 hónap után feküdtél le vele, teljesen normális. Én 1 hét után 16 évesen, és 5 éva tart. Ezt megérzi az ember.


14 év az tényleg elég korai, bár 14 évesen én is azt hittem hogy felnőtt vagyok, csináltam hülye dolgokat.


Mondd el anyukádnak hogy milyen jó volt amikor még mindent meg tudtatok beszélni, és higyje el hogy ez egy rendes fiú. Ismertesd őket össze rendesen, hátha megkedvelik.

2012. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Szerintem anyukád valahol nagyon elronthatta a nevelésed, mert ha 14 évesen lefekszel egy (szinte még gyerek-->és ez rád is vonatkozik) sráccal, az enyhén szólva nem normális. És az sem, hogy erre anyud nem mondott semmit. Csak mert kedvelte a srácot... viszont ha akkor nem mondott rá semmit, akkor most sem kéne. És egy hónap után... hát nem tudom, ez ha érzed, hogy itt az ideje, akkor nem olyan durva.
2013. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Szerinted meg hany fiuval fogsz lefekudni mig eljon az igazi ha 1honap utan tudod o az igazi.?? Jobb lett volna varni egy ket evet megismerni tenyleg o az igazi.Annyi rossz dolog jon ki a korai tizeneves szexbol hpv virus clamydia abortusz stb hidd el nem eri meg.

Egy honap??? Az meg semmi

2013. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

akik nem tudnak elképzelni egy anyáról mindenféle szemétséget, azok naivak és nem gondolkoznak


-.-

2014. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!