Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám elhordott mindennek...

Anyukám elhordott mindennek amiért lefeküdtem a barátommal 1 hónapnyi járás után. Most ez normális?

Figyelt kérdés

Bezzeg akkor nem akadt ki, amikor 14 évesen elvesztettem a szüzességemet. Csak azért, mert a szüleim is imádták azt a fiút...

A mostani barátomat nem nagyon szeretik, és lehet, hogy kicsit hangosak voltunk (kb minden áthallatszik a másik szobába...).. Tehát rájöttek, hogy lefeküdtünk. Amikor barátom elment, anya elhordott mindenféle r*bancnak, meg hogy az ő lánya ilyen selejtes lett, stb...


Most ilyenkor mit tegyek? Vagy majd megnyugszik?


17/L


2012. febr. 6. 19:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
58%
Azért az sem egész normális hogy az anyja elhordja mindennek azért mert ő lefeküdt egy olyan sráccal akit őkelme nem szeret, 1 hónap na bumm, mi meg 2 hete voltunk együtt és utána történt most 6 éve tart.....ennyit erről, 17 voltam akkor én is. Milyen anya az ilyen, figyelt volna a gyerekére mikor épp kellett volna, pont abban a korban kéne jobban ellátni tanáccsal amikor először megtette de hát szimpi volt az a gyerek így nem baj...pff és némelyik a kérdezőn van kiakadva, mikor az anyja az idióta. Soha nem mondanám a lányomra hogy selejtes lett csak mert elkövetett egy hibát kiskorában amiért nagyrészt közrejátszottam én is és le is szartam, szégyen némelyik hozzászóló.
2012. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

De semmi rosszat nem tettem azóta. Sőt, még azzal a fiúval minden pénteken ittunk is, az sem zavarta. Ő vitt bele minden rosszba, a többit nem akarom részletezni, erről nem tudnak anyuék.

Azóta jókislány vagyok. Ráadásul a tanulmányi átlagommal sem jöhetnek, mert úgy vannak vele, hogy saját magamnak tanulok, ők nem szólnak bele. Tudják, hogy van annyi eszem, hogy felmérem a tanulás mértékét. Magyarul az átlagom is jó. De ha rossz lenne se viselkednének így velem. vagyis hát csak anya ilyen, apával alig beszélek

2012. febr. 6. 19:42
 23/36 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy meg járd ki a sulit aztán hagyd ott francba, az ilyennek nem való gyerek.
2012. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
75%

"De semmi rosszat nem tettem azóta. Sőt, még azzal a fiúval minden pénteken ittunk is, az sem zavarta. Ő vitt bele minden rosszba, a többit nem akarom részletezni, erről nem tudnak anyuék."


Arra még nem gondoltál, hogy a minden rossz és az ivás zavarta mégiscsak? Én valahogy nem tudom elhinni, hogy egy anya azt mondja a 14 éves lányának, hogy igyál csak kislányom, nem baj :O

2012. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Elköltözni majd egyetemet után akarok...


Nem mondta, hogy jó ivást, de nem is tiltotta. Ő azt gondolta, hogy majd vigyáz rám az a srác. Bár vigyázott, csak közbe betonrészegek voltunk.

2012. febr. 6. 19:45
 26/36 anonim ***** válasza:
24%
Ami ezután történni fog veled és a fiúkkal, az mind-mind annak a következménye, hogy 14 éves korodban megizlelted az "édesgyökeret". Nem lesz megállás. Folytonos kritikára és veszekedésre számíthatsz édesanyád részéről.
2012. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
54%
Szép anyuka és csodálkoztok hogy mibe bele nem ment 14 évesen, most meg mikor majdnem nagykorú el akarja kezdeni "nevelni" az ő általa selejtesnek tartott lányát. no comment
2012. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
9%

74 százalékosnak mindenbe igaza van énis ezt írtam volna jó lene elgondolkozni,

14gyerek voltál ahol én jártam suliba 14évesnek még a kormőt se szabadot kifesteni mert lemosták volna,még most is gyerek vagy nem tudom mét hiszed magad felnőttnek még a szüleid parancsolnak neked én a hejukbe enyit se engetem volna meg neked,nem hogy a 1 hónapós barátodat meghivód magadhóz osztán lefeküsztök és a szüleid halgassák mind ezt ráadásul a saját házukba és még te íród hogy normális ez?

el vagy tájolva vagy,én a szüleid helyébe kivetem volna az utcára a csórót 1-2 tasli után mit kébzel aki ijet ír ki nincs bőr a képeteken

ijen let a világ?

2012. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
92%
Azért ezt a "helyes"írást remélem nem gondoltad komolyan.
2012. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell meglepődni, hogy nem tetszik neki, hogy az új barátoddal 1 hónap járás után nemi életet élsz, aminek fültanúja lehetett...


Legközelebb ne (ott) sináljátok, ilyen egyszerű.

2012. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!