Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám elhordott mindennek...

Anyukám elhordott mindennek amiért lefeküdtem a barátommal 1 hónapnyi járás után. Most ez normális?

Figyelt kérdés

Bezzeg akkor nem akadt ki, amikor 14 évesen elvesztettem a szüzességemet. Csak azért, mert a szüleim is imádták azt a fiút...

A mostani barátomat nem nagyon szeretik, és lehet, hogy kicsit hangosak voltunk (kb minden áthallatszik a másik szobába...).. Tehát rájöttek, hogy lefeküdtünk. Amikor barátom elment, anya elhordott mindenféle r*bancnak, meg hogy az ő lánya ilyen selejtes lett, stb...


Most ilyenkor mit tegyek? Vagy majd megnyugszik?


17/L


2012. febr. 6. 19:15
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd már el, amit írtam.
2012. febr. 6. 19:31
 12/36 anonim ***** válasza:
94%

Már hogyne lenne beleszólása?

Ha meg épp úgy tartja jónak, be se engedi a gyereket a házába.

2012. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem, te az egész kérdés feltevésénél úgy beszéltél, mint egy felháborodott pisis, aki lázadozik a szüleivel szemben. Ne vetítsd ki a saját problémáidat rám; velem nem így beszélnek az ismerőseim, és én sem velük, mert nincsenek olyan neveletlen, pimasz ismerőseim, mint te.
2012. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felháborodva, nem hisztizek. Csak zavar, hogy az anyám ilyeneket mondott rám, mikor régen mindent meg tudtunk beszélni. Amióta nincs az a régi barátom, azóta mintha engem se szeretne...
2012. febr. 6. 19:34
 15/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok neveletlen, sem pimasz. Csak nem nagyon tűröm, ha valaki úgy beszél velem, mint egy ronggyal. Ezt anyámtól és egy ismeretlentől sem tűröm.
2012. febr. 6. 19:34
 16/36 anonim ***** válasza:
52%
Ezt azért te sem gondolhatod komolyan, hogy azért mondta 14 évesen, hogy rendben van, mert szimpi volt a fiú, és hogy nem törődik veled, mióta szétmentetek! A probléma BIZTOS valahol máshol kezdődik, mert ilyen nincs. Egy anya nem lehet ilyen.
2012. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Akár hiszed, akár nem, azóta van ez. 4 éven át kb minden nap nálunk volt, eleinte legjobb barátom volt, aztán lett komolyabb. Olyan szinten szerették, hogy sokszor csak szüleim + ő beszélgettek, én meg pl tanultam, vagy más dolgom volt.
2012. febr. 6. 19:37
 18/36 anonim ***** válasza:
85%
FElhozol egy fiút, akit nem kedvelnek, és csaptok egy hangos szexpartit. Mégis mit vártál? Meg is érdemled, amit kaptál.
2012. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Hangos szexpartit? Akkor te nem tudsz ezek szerint értelmezni egy mondatot. Sajnálom.
2012. febr. 6. 19:38
 20/36 anonim ***** válasza:
69%
Ez még nem jelenti azt, hogy azért nem jössz már ki anyukáddal, mert szétmentetek az előző fiúval...
2012. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!