Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom levelezéseire bukkantam...

Párom levelezéseire bukkantam a TWOOn, állítja, hogy nem irt senkinek, tartós kapcsolatban élünk, valaki vagy visszaélt a nevével, vagy ez egy generált üzenet? A harmadik a hazugság. Létezik kamu levelezés? Minden üzinél ott van a fényképe is.

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez a Twoo amúgy egy átverés. Ismerős keresőnek van feltüntetve és nem is az! Akkor jöttem rá én is mikor már felregisztráltam, de ki is töröltem magam. De amúgy ha facebookon véletlenül rákkatint az ember, akkor is odakerülhet. Vigyázni kell vele! Az e-mail cím alapján azonosít.
2014. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem gőzöm nincs, mi ez az oldal, soha nem regisztráltam oda, mégis rendszeresen jöttek üzenetek, letiltottam a pba.

Kérdezd meg a párod, mert könnyen lehet ártatlan.

2014. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez a Twoo egy köcsög dolog, mert állandóan spammel, meg lopkodja a képeket facebookról. Nekem az a "kedvenc" spam-em, mikor írják, hogy Erika (Jolán, Gréta..stb) szexelne veled. Még jó hogy lány vagyok :D
2014. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan undorító, amit ez a TWOO művel!

Jó pár évvel ezelőtt küldözgetett nekem is üzeneteket, hogy egy ismerősöm üzent nekem, és barátkozni akar velem a Twoon keresztül. Tényleg az ismerősöm volt, ott volt a fényképe is, ráadásul mesterien eltalálta, egy olyan régi barátomról volt szó, aki néhány éve kiköltözött New York-ba, így örömmel kattintottam rá.

MEGBÁNTAM!

Rákattintva már nem a barátom fényképét adta ki, hanem kiderült, egy ismerkedési oldalon vagyok, ami eléggé agresszív!

Direkt be sem regisztráltam.

De az üzenetek folytatódtak. Egyre csak jöttek, mindenféle szerencsétlen csomag nők arcképeivel, és férfiakkal ismerkedni akaró pasikkal. Egyszerűen nem értem, honnan veszi egyáltalán azt, hogy férfi vagyok? Aztán valahogy oda került egy fényképem is! Utána beregisztráltam (esetleg az oldalon belülről tudom magamat törölni), és így törölve magamat már békén hagyott.

Csakhogy rám írt egy ismerősöm, hogy megtalált a Twoon!

Erre megint belementem, ott virított a fényképem is ugyanúgy!

Most pedig a Twoo megvette a Netlogot, és mivel azon rajta voltam, az ott lévő képeim mind belekerültek ismét a Twoo-ba!


MIKOR LESZ MÁR ENNEK VÉGE?


Boldog házasságban élek, nem akarom, hogy a feleségem megtudja, hogy egy ilyen oldalon egyedülállónak és melegnek vagyok feltüntetve és vadidegen férfiakkal és nőkkel szeretnék ismerkedni!


Nagyon elegem van ebből, ma is töröltem magamat az odalon (már nem is tudom hanyadszor), de amikor a hírlevelük alján található "Leíratkozás" linkre nyomtam, az oldal a keresztnevemen köszöntött megint: Isten hozott újra ....!


Kedves Kérdező!


A TWOO egy kéretlenül adatokat lopdosó erőszakos oldal, a pokolba kívánja a legtöbb normális ember, nehogy véletlenül haragudj a párodra, neki nyilván sejtelme sincs arról, hogy ez a szemét belga oldal honnan szerezte meg róla az adatokat!

2014. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!