Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom levelezéseire bukkantam...

Párom levelezéseire bukkantam a TWOOn, állítja, hogy nem irt senkinek, tartós kapcsolatban élünk, valaki vagy visszaélt a nevével, vagy ez egy generált üzenet? A harmadik a hazugság. Létezik kamu levelezés? Minden üzinél ott van a fényképe is.

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amikor a nejem a pasijaval lebukott, akkor a pasi azt mondta, hogy kuldott levelet, de lehet, hogy rosszul adta meg a cimzettet, ezert jott veletlenul a felesegmhez.
2014. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogyan működik ez a twoo, de én is szoktam kapni e-mail-ben értesítéseket, meg a badoo-ról is, hogy szeretnék ha csatlakoznél, meg xy üzentet küldött nekem, olyanok nevében, akik nem is használják.
2014. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez csak IP-ből derül ki. De rengeteg a visszaélés.
2014. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Először is, miért van felregisztrálva egyáltalán ilyen oldalra, ha nem akar ismerkedni, beszélgetni?


A fiókjába léptél be és ott találtad a levelezést? Mert akkor bizony az csak az övé lehet.

2014. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A regisztrált emailről 1 kattintással be lehet lépni a twoora, szóval ha ott találtad, valószínű, hogy az övé. Ritkább esetekben lehetnek visszaélések, de ha ott a fényképe, elég gyanus.
2014. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Én is állandóan kapok emaileket hogy egy ismerősöd üzent a Twoo-n meg hogy xy levelezni akar veled. Ez csak spam!

Viszont ha regisztrálva van és ott látod hogy konkrét dolgokat írkál másoknak akkor az igaz sajnos.

2014. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
A twoo egy nagyon piszok szemét dolog, itt minden kamu amit elképzelsz létezik, nyugodtan higyj a párodnak. Lehet generált az üzenet, és tele van kamu felhasználókkal, akik kezdeményeznek össze-vissza, de nem létező személyek!
2014. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A twoo-ról én is kb. minden nap kapok valamilyen üzenetet, holott soha nem jártam azon az oldalon és azt sem tudom mi az. Ismerőseim nevében is jönnek onnan felkérések a fényképeikkel (facebookos profilkép), pedig ők sem jártak soha az oldalon. Ne vádold a párodat semmivel egyelőre. Ha tényleg levelezget valakivel az majd úgyis ki fog derülni, meg érezni fogod, hogy valami nem oké. Ne egy ilyen kamu szarság miatt menjen tönkre a kapcsolatod.
2014. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Régen a messengernél is volt egy tetű vírus, ami ellopta a felhasználóneved és a jelszavadat, majd orrba szájba spamelete a barátaidat.


Viszont ha be tudtál lépni a profiljába és ott nem egyen szövegű, konkrét "jó a csöcsöd" meg hasonló levelek vannak szintén regisztrált tagoknak, akkor minden valószínűséggel egy létező személy írta őket. Hogy az a párod-e azt nem tudom...Amúgy ezért jó facebook-on meg itt ott fent lenni, mert az egész személyiségedet lelopják, és a neveddel, képeiddel csinálhatnak kamu profilt az ilyen sz@rokon.


Az isten se tudja mi az igazság.

2014. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Azért nem értem!

Te levelezhetsz a Twoo-n ő nem? Már mér?

2014. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!