Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok jó senkinek?

Miért nem vagyok jó senkinek?

Figyelt kérdés
A szüleim is tesómat jobban szeretik, mint engem. Az iskolatársaim sem szerettek igazán, soha nem voltak igazi barátaim. A munkatársaim is nem igazán csípnek engem, ezt így érzem. Csendesebb ember vagyok, de eltudok beszélgetni másokkal, csak nem vagyok egy nagy dumás. Párkapcsolataim is hamar véget értek. Pedig én kedves vagyok mindenkivel. L/20
2014. jan. 29. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert te ezt hiszed magadról, mert nincs önbizalmad, mert amit érzel, azt sugárzod a külvilágnak!

Először is fogadd el önmagad, legyél határozottabb, hagyd abba az önsajnálatot és meglátod, hogy másképp látsz majd mindent!

2014. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, valóban sajnos nincs önbizalmam. Másokat mindig jobbnak látok magamnál, mert másokat mindig jobbnak tartanak mint engem.
2014. jan. 29. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez velem is így van.
2014. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyj fel ezzel!

Változtass! Mondjuk menj el fodrászhoz, esetleg vegyél egy-két új ruhát, amiben tetszel magadnak!

Egy próbát megér, igaz? Kezdd el növelni az önbizalmad és szebb lesz a világ!

2014. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magadat kell elfogadnod s nem másoknak probalni megfelelni. Higyj magadban.
2014. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!